Przebudowa dróg będących własnością Gminy Sońsk w miejscowościach: Koźniewo Średnie, Spądoszyn, Łopacin, Olszewka i Ciemniewko
Gmina Sońsk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00111268
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00111268/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-06 09:13
- Lokalizacja
- Sońsk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6ee0d817-a6a0-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 5661887238
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00111268 z dnia 2022-04-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg będących własnością Gminy Sońsk w miejscowościach: Koźniewo Średnie, Spądoszyn, Łopacin, Olszewka i Ciemniewko
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sońsk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378433
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ciechanowska
1.5.2.) Miejscowość: Sońsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-430
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sonsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sonsk.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.sonsk.biuletyn.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg będących własnością Gminy Sońsk w miejscowościach: Koźniewo Średnie, Spądoszyn, Łopacin, Olszewka i Ciemniewko2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6ee0d817-a6a0-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00111268
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021292/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa dróg będących własnością Gminy Sońsk w miejscowościach: Koźniewo Średnie, Spądoszyn, Łopacin, Olszewka i Ciemniewko
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00090682/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IP.271.25.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowi Przebudowa dróg będących własnością Gminy Sońsk w miejscowościach: Koźniewo Średnie, Spądoszyn, Łopacin, Olszewka i Ciemniewko. Szczegółowy opis przedmiotu
zamówienia, a także opis wymagań Zamawiającego w stosunku
do realizacji przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy (załącznik nr
6 do SWZ), przedmiar robót (załącznik nr 10 do SWZ)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca, który złożył najkorzystniejszą ofertę zaproponował cenę, która przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Ponadto Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do wysokości ceny najkorzystniejszej oferty.| 2022-04-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |