Tuptuś – przebudowa chodników na terenie miasta Gorzowa Wlkp.
Miasto Gorzów Wlkp.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00111725
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00111725/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-06 11:21
- Lokalizacja
- Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-43849bf5-ac39-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 5990019632
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00111725 z dnia 2022-04-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Tuptuś – przebudowa chodników na terenie miasta Gorzowa Wlkp.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gorzów Wlkp.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650181
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 4
1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@um.gorzow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.wrota.lubuskie.pl/umgorzow/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Tuptuś – przebudowa chodników na terenie miasta Gorzowa Wlkp.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-43849bf5-ac39-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00111725
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00032762/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 TUPTUŚ – Przebudowa chodnika ul. Drzymały
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W celu realizacji przedmiotu zamówienia przeprowadzono postępowanie w trybie podstawowym (BZP.271.51.2021.NP). Postępowanie to zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.) gdyż nie złożono żadnej oferty.
W związku z powyższym Zamawiający jest uprawniony do przeprowadzenia postępowania w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych o ile pierwotne warunki zamówienia nie zostaną w istotny sposób zmienione.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.15.2022.NP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z przełożeniem istniejącej nawierzchni
chodnika wraz z wymianą elementów ulicy, usunięciem drzew oraz wykonaniem nowych
nasadzeń. Inwestycja zlokalizowana jest na działkach o numerze ewidencyjnym Nr 992/1; 992/2;
1821/;, 1820/2; 1808/1; 1334/3; 993/2, 963 Obręb:5 Śródmieście.
Zakres robót obejmuje m.in.:
− roboty rozbiórkowe (chodnik o nawierzchni z płyt betonowych, kostki kamiennej, z betonu i
betonu asfaltowego, obrzeże, krawężników kamiennych i betonowych
betonowe, ścieki kamienne i betonowe,
− roboty brukarskie (wykonanie nawierzchni chodnika z płyt betonowych, kamiennych i z kostki
kamiennej, ustawienie obrzeży betonowych i wykonanie elementów odwodnienia),
− wycinka drzew,
− regulację studni teletechnicznych,
− wprowadzenie zmian w organizacji ruchu (oznakowanie pionowe i poziome),
− nasadzenia drzew, humusowanie pasa zielni.
Szczegółowy zakres robót w ramach przebudowy chodnika wskazano w Tabeli Elementów
Rozliczeniowych.
Zakres przebudowy obejmuje odcinek chodnika w ciągu ul. Michała Drzymały na odcinku od
wjazdu do szkoły ELEKTRYK do skrzyżowania z ul. Borowskiego.
Obszar ten zlokalizowany jest na terenie zabytku jakim jest układ urbanistyczny tzw. Nowego
Miasta wpisany do rejestru zabytków pod nr L-224/A.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.| 2022-04-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |