Przebudowa dróg powiatowych: 1. nr 1077D ul. Lipowa; 2. nr 1113D Kamień Górowski; 3. nr 1083D Bełcz Górny; 4. nr 1069D Góra – Brzeżany; 5. nr 1068D Wioska-Siciny - II postępowanie
Powiat Górowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00111849
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00111849/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-06 11:52
- Lokalizacja
- Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a3d35d08-a6a7-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 6931957453
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00111849 z dnia 2022-04-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg powiatowych: 1. nr 1077D ul. Lipowa; 2. nr 1113D Kamień Górowski; 3. nr 1083D Bełcz Górny; 4. nr 1069D Góra – Brzeżany; 5. nr 1068D Wioska-Siciny - II postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Górowski
1.3.) Oddział zamawiającego: Powiat Górowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050468
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 1
1.5.2.) Miejscowość: Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatgora.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatgora.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiatgora1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg powiatowych: 1. nr 1077D ul. Lipowa; 2. nr 1113D Kamień Górowski; 3. nr 1083D Bełcz Górny; 4. nr 1069D Góra – Brzeżany; 5. nr 1068D Wioska-Siciny - II postępowanie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a3d35d08-a6a7-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00111849
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031690/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa dróg powiatowych: 1. nr 1077D ul. Lipowa; 2. nr 1113D Kamień Górowski; 3. nr 1083D Bełcz Górny; 4. nr 1069D Góra – Brzeżany; 5. nr 1068D Wioska-Siciny. II- postępowanie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00091343/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.6.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2014763,89 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia dla części 2 jest: przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1113D w miejscowości Kamień Górowski polegająca na wymianie nawierzchni wraz z budową chodnika.Zamówienie obejmuje wzmocnienie istniejącej nawierzchni jezdni nową warstwą ścieralną na odcinku o długości 756,5 m, poszczenie istniejącej jezdni, budowę chodnika, wykonanie zjazdów do posesji i działek oraz remont istniejącej kana-lizacji deszczowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
4.5.5.) Wartość części: 1610889,92 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia dla części 4 jest:wymiana nawierzchni na drodze powiatowej nr 1069D Góra-Brzeżany na odcinku o długości 4,658 km.
Zamówienie obejmuje ścinanie i uzupełnienie poboczy, odkrzaczenie, ułożenie podbudowy i ułożenie kostki w miejscach przystanków autobusowych, wykonanie podwójnego powierzchniowego utrwale-nia, ustawienie oznakowania pionowego i wykonanie oznakowania poziomego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.5.) Wartość części: 867269,67 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do czasu upływu terminu składania ofert w niniejszym postępowaniu, tj. do dnia 01.04.2022r. do godz. 10:00, wpłynęły trzy oferty. W tym samym dniu, przed terminem otwarcia ofert, tj. przed godz. 10:30, Zamawiający na stronie prowadzonego postępowania, poinformował o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 1 610 889,92 zł brutto.
Wobec tego, że oferta z najniższą ceną, złożona przez Wykonawcę – Pana Tadeusza Ćwik prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą: Konsorcjum Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tadeusz Ćwik Partner Konsorcjum: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ,,Ćwik” Spółka cywilna , opiewająca na wartość brutto: 1 868 801,25 zł;, przewyższa kwotę którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający unieważnił Część 2 przedmiotowego postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1868801,25 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1941092,83 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do czasu upływu terminu składania ofert w niniejszym postępowaniu, tj. do dnia 01.04.2022r. do godz. 10:00, wpłynęła jedna oferta. W tym samym dniu, przed terminem otwarcia ofert, tj. przed godz. 10:30, Zamawiający na stronie prowadzonego postępowania, poinformował o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 867 269,67 zł brutto.
Wobec tego, że oferta z najniższą ceną, złożona przez Wykonawcę – NODO Sp. z o.o.
64-100 Leszno, ul. Gronowska 46, opiewająca na wartość brutto: 1 267 566,29 zł;, przewyższa kwotę którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający unieważnił Część 4 przedmiotowego postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1267566,29 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1267566,29 PLN
| 2022-04-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |