Remont pomieszczeń higieniczno-sanitarnych Działu Diagnostyki Obrazowej Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie

Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00111873
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00111873/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-06 11:57
Lokalizacja
Tarnów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-112d9dee-93ad-11ec-9bc1-c2db95d08897
Identyfikator
8732713732
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty rozbiórkoweWyrównywanie podłógRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie ścianek działowychKładzenie płytekKładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ NOWAKDąbrówki Breńskie 89, PL · lot 0
85 745,76 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00111873 z dnia 2022-04-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń higieniczno-sanitarnych Działu Diagnostyki Obrazowej Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 850052740

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lwowska 178A

1.5.2.) Miejscowość: Tarnów

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48146315460

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kgolas@lukasz.med.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lukasz.med.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lukasz_med

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń higieniczno-sanitarnych Działu Diagnostyki Obrazowej Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-112d9dee-93ad-11ec-9bc1-c2db95d08897

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00111873

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00064004/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 11/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W zakres prac remontowych objętych niniejszym opracowaniem wchodzą między innymi:
- demontaż istniejącej armatury i przyborów
- demontaż koniecznych istniejących ścianek działowych
- przebicia i zamurowania w ścianach istniejących
- demontaż istniejących drzwi wraz z poszerzeniem otworów drzwiowych
- demontaż koniecznych istniejących instalacji wewnętrznych
- skucie istniejących warstw posadzkowych
- wykonanie nowych ścianek działowych
- wykonanie nowych nadproży systemowych
- montaż nowych drzwi i kabin natryskowych
- wykonanie płytek ceramicznych na ścianach
- wykonanie nowych warstw posadzkowych wraz poziomą izolacją przeciwwilgociową,
- wykonanie podłogi z płytek gresowych
- wykonanie nowych podejść wod- kan pod urządzenia
- sprawdzenie drożności przewodów wentylacyjnych i montaż wentylatorów wyciągowych
- montaż urządzeń sanitarnych i armatury
- montaż drzwiczek rewizyjnych
- malowanie pomieszczeń

4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262321-7 - Wyrównywanie podłóg

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45431000-7 - Kładzenie płytek

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 85745,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 97170,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 85745,76 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tomasz Nowak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8711713980

7.3.3) Ulica: Dąbrówki Breńskie 89

7.3.4) Miejscowość: Olesno

7.3.5) Kod pocztowy: 33-210

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 85745,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-04-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane