Przebudowa budynku w Wyśmierzycach przy ul. M. Kopernika po byłej weterynarii na budynek komunalny
GMINA WYŚMIERZYCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00111603
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00111603/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-06 10:49
- Lokalizacja
- Wyśmierzyce, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2b091eb5-9964-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 7981457693
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00111603 z dnia 2022-04-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku w Wyśmierzycach przy ul. M. Kopernika po byłej weterynarii na budynek komunalny
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WYŚMIERZYCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223422
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Adama Mickiewicza 75
1.5.2.) Miejscowość: Wyśmierzyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-811
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 486157003
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umwysmierzyce@wysmierzyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wysmierzyce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa budynku w Wyśmierzycach przy ul. M. Kopernika po byłej weterynarii na budynek komunalny2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b091eb5-9964-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00111603
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00012564/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa budynku w Wyśmierzycach przy ul. M. Kopernika po byłej weterynarii na budynek komunalny.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00071731/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ROA.271.03.01.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego pod nazwą: ,,Przebudowa budynku w Wyśmierzycach przy ul. M. Kopernika po byłej weterynarii na budynek komunalny” na działce o nr ewidencyjnym 863/6. Zadanie dotyczy zmiany sposobu użytkowania budynku byłej przychodni weterynaryjnej z częścią mieszkalną na budynek mieszkalny wielorodzinny oraz posterunek policji. Powierzchnia zabudowy 235,67m2 . Roboty budowlane w zakresie wykonania instalacji wodno-kanalizacyjnej, instalacji centralnego ogrzewania, kanalizacji sanitarnej, kotłowni, wentylacji mechanicznej, instalacji wewnętrznej gazu oraz przyłącza gazowego, instalacji zbiornika gazu.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
- Projekt budowlany - załącznik nr 8 do SWZ,
- Przedmiar robót – załącznik nr 9 do SWZ,
- STWiORB - załącznik nr 10 do SWZ.
3. Zakres robót:
- roboty demontażowe i rozbiórkowe,
- roboty ziemne,
- roboty murarskie,
- posadzki,
- wymiana stolarki okiennej i drzwiowej.
- tynki wewnętrzne i malowanie,
- krycie dachu,
- docieplenie ścian,
- utwardzenie nawierzchni kostką brukową,
- wykonanie podjazdu, schodów wejściowych, tarasu i opaski,
- roboty porządkowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów
45231222-7 - Roboty w zakresie zbiorników gazu
45232411-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45431200-9 - Kładzenie glazury
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 ust. 3) przywołanej na wstępie ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Zamawiający informuje, że na sfinansowanie tego zamówienia zamierzał przeznaczyć kwotę brutto 1 056 486,00 zł. W przedmiotowym postepowaniu wpłynęły 2 oferty. Oferta
z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia, tym samym unieważnia powyższe postepowanie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1769689,14 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2385000,00 PLN
| 2022-04-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |