„OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ PRZEBUDOWY DRÓG GMINNYCH” IV CZĘŚCI
GMINA ŚWINICE WARCKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00112098
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-06 12:51
- Lokalizacja
- Świnice Warckie, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7752407015
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
Wykonawcy
4 przyznane
MARTA JODANIEWSKAŁęczyca, PL
42 000 PLNMARTA JODANIEWSKAŁęczyca, PL
42 000 PLNMARTA JODANIEWSKAŁęczyca, PL
30 000 PLNMARTA JODANIEWSKAŁęczyca, PL
7500 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.