Budowa oświetlenia energooszczędnego w Nieświastowie

GMINA KAZIMIERZ BISKUPI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00111907
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00111907/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-06 12:05
Lokalizacja
Kazimierz Biskupi, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3880b0d6-a5ee-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
6652866272
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00111907 z dnia 2022-04-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia energooszczędnego w Nieświastowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KAZIMIERZ BISKUPI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019102

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Plac Wolności 1

1.5.2.) Miejscowość: Kazimierz Biskupi

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-530

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@kazimierz-biskupi.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip3.wokiss.pl/kazimierzbiskupi/bip/zamowienia-publiczne.html

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.kazimierz-biskupi.pl/kazimierzbiskupi/bip/zamowienia-publiczne.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa oświetlenia energooszczędnego w Nieświastowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3880b0d6-a5ee-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00111907

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00006587/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Oddolna inicjatywa stworzenia przestrzeni życiowej społeczności lokalnej zamieszkującej obszar zlikwidowanego PGR we wsi Nieświastów w gm. Kazimierz Biskupi poprzez rewitalizację miejscowości

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00089803/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 271.13.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa oświetlenia energooszczędnego w Nieświastowie w ramach zadania pn. "Oddolna inicjatywa stworzenia przestrzeni życiowej społeczności lokalnej zamieszkującej obszar zlikwidowanego państwowego gospodarstwa rolnego we wsi Nieświastów w Gminie Kazimierz Biskupi poprzez rewitalizację miejscowości"
Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.
 roboty pomiarowe
 roboty rozbiórkowe
 roboty ziemne
 montaż słupów oświetleniowych aluminiowych z oprawami LED
 inwentaryzację geodezyjną powykonawczą

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.
2022-04-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane