Odnawialne źródła energii i termomodernizacja budynku Podlaskiego Młodzieżowego Centrum Sportowo - Rekreacyjnego przy ulicy Bulwar 1 w Sokołowie Podlaskim

Miasto Sokołów Podlaski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00093510
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00093510/02
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-22 09:37
Lokalizacja
Sokołów Podlaski, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2d03ed09-85a6-11ec-9bc1-c2db95d08897
Identyfikator
8231544856
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty instalacyjne w budynkachRoboty elewacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00093510 z dnia 2022-03-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odnawialne źródła energii i termomodernizacja budynku Podlaskiego Młodzieżowego Centrum Sportowo - Rekreacyjnego przy ulicy Bulwar 1 w Sokołowie Podlaskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Sokołów Podlaski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582859

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wolności 21

1.5.2.) Miejscowość: Sokołów Podlaski

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 25 781 75 00

1.5.8.) Numer faksu: 25 781 75 08

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@sokolowpodl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sokolowpodl.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odnawialne źródła energii i termomodernizacja budynku Podlaskiego Młodzieżowego Centrum Sportowo - Rekreacyjnego przy ulicy Bulwar 1 w Sokołowie Podlaskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d03ed09-85a6-11ec-9bc1-c2db95d08897

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00093510

2.6.) Wersja ogłoszenia: 02

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016846/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Odnawialne źródła energii i termomodernizacja budynku Podlaskiego Młodzieżowego Centrum Sportowo - Rekreacyjnego przy ul Bulwar 1 w Sokołowie Podlaskim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00048868/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Odnawialne źródła energii i termomodernizacja budynku Podlaskiego Młodzieżowego Centrum Sportowo - Rekreacyjnego przy ul Bulwar 1 w Sokołowie Podlaskim”.
Zadanie realizowane w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
Roboty należy wykonać zgodnie z projektem budowlanym w ograniczonym zakresie określonym w pkt. 4 OPZ.
2. Rodzaj zamówienia : roboty budowlane, kod CPV:
45 00 0000-7 - Roboty budowlane
45 21 0000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45 11 0000-1 - Roboty wyburzeniowe, roboty ziemne
45 26 0000-7 - Roboty w zakresie konstrukcji dachowych i inne roboty specjalistyczne
45 30 0000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45 30 0000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45 44 3000-4 - Roboty elewacyjne

3. Podstawowe informacje o budynku Podlaskiego Młodzieżowego Centrum Sportowo – Rekreacyjnego (PMCSR)
Budynek pod względem funkcjonalnym podzielony jest na część sportową – basenową oraz część hotelową. Część basenowa (objęta zamówieniem) – budynek murowany, parterowy całkowicie podpiwniczony z antresolą zlokalizowany od strony wschodniej. Od strony zachodniej zlokalizowana jest część hotelowa budynku.

4. Zakres robót
Zamówienie obejmuje termomodernizację jedynie części sportowo - basenowej budynku Podlaskiego Młodzieżowego Centrum Sportowo – Rekreacyjnego. Zakres robót obejmuje m.in.:

a) docieplenie ścian kondygnacji nadziemnych,
b) docieplenie ścian fundamentowych poniżej poziomu terenu,
c) częściowe wzmocnienie i zabezpieczenie konstrukcji dachu nad częścią basenową
d) wymianę pokrycia dachu wraz ociepleniem nad częścią basenową,
e) wymianę stolarki okiennej i drzwiowej,
f) modernizację instalacji wentylacji (w tym modernizacja basenowych central wentylacyjnych obsługujących instalację wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła)
g) wymianę systemu pomp na energooszczędne wraz ze sterowaniem
h) likwidację kolizji kanalizacji deszczowej i remont odwodnienia patio
i) wykonanie instalacji fotowoltaicznej (w tym min. montaż 60szt (10x6) modułów fotowoltaicznych o mocy 285-300Wp wraz z systemem monitoringu instalacji PV.
j) wymianę instalacji piorunochronnej nad częścią basenową
k) wykonanie opaski z kostki brukowej przy budynku części basenowej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45443000-4 - Roboty elewacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza uchyla się od zawarcia umowy. Zamawiający może unieważnić postępowanie

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4293552,05 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7680000 PLN

2022-03-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane