„Dostawa wraz z montażem paneli fotowoltaicznych o mocy 34 kWp do Przychodni Zdrowia w Paszowicach 260”
GMINA PASZOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00111975
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00111975/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-06 12:20
- Lokalizacja
- Paszowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-95bfbbbf-89b1-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 6951399944
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00111975 z dnia 2022-04-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Dostawa wraz z montażem paneli fotowoltaicznych o mocy 34 kWp do Przychodni Zdrowia w Paszowicach 260”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PASZOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647423
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 137
1.5.2.) Miejscowość: Paszowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-411
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 768701792
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@paszowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.paszowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.paszowice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa wraz z montażem paneli fotowoltaicznych o mocy 34 kWp do Przychodni Zdrowia w Paszowicach 260”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-95bfbbbf-89b1-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00111975
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033539/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 "Dostawa wraz z montażem paneli fotowoltaicznych o mocy 34 kWp dldo Przychodni Zdrowia w Paszowicach 260 . '
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00052303/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.I.271.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 130000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wraz z montażem paneli fotowoltaicznych o mocy 34 kWp do Przychodni Zdrowia w Paszowicach 260.
Na przedmiot zamówienia składają się następujące czynności:
a) Opracowanie schematu instalacji solarnej wraz z uzyskaniem opinii rzeczoznawcy p-poż. Uzyskanie warunków przyłączenia do sieci w od zakładu energetycznego,
b) Dostawa paneli fotowoltaicznych o mocy min 385 Wp, sprawności min. 20% wraz z systemem montażu na dachach płaskich pokrytych papą, oraz odpowiednimi obciążnikami, komplet,
c) Dostawa inwertera dedykowanego dla instalacji o mocy 34 kWp, falownik musi posiadać zabezpieczenie łuko ochronne (AFCI),
d) Dostawa okablowania oraz akcesoriów elektrycznych,
e) Montaż instalacji,
f) Złożenie dokumentacji do operatora sieci o przyłączeniu mikroinstalacji do sieci dystrybucji, termin przyłączenia i zawarcia umowy nie może był dłuższy jak do 31.03.2022 r.,
Zamawiający zapewnia ocenę stanu wytrzymałości stropodachu po przedstawieniu oferty z rozmieszczeniem paneli na dachu i określeniu przez oferenta maksymalnego nacisku instalacji na m2 powierzchni,
4.5.3.) Główny kod CPV: 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09332000-5 - Instalacje słoneczne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający (Gmina Paszowice) na podstawie art. 260 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r., poz. 2019 z późn. zm.) informuje, że postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Dostawa wraz z montażem paneli fotowoltaicznych o mocy 34 kWp do Przychodni Zdrowia w Paszowicach 260”zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ww. ustawy.
Uzasadnienie
Zamawiający, zgodnie z art. 255 pkt 3 ww. ustawy, unieważnia postępowanie
o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia:
W związku z tym, że Zamawiający nie może zwiększyć ww. kwot do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty unieważnia się ww. postepowanie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 193725,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 202950,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-04-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |