Świadczenie usługi opiekuna (tutora) absolwenta pielęgniarstwa
Akademia Zamojska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00111782
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-06 11:36
- Lokalizacja
- Zamość, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9222736166
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi edukacji medycznejUsługi szkoleniowe
Wykonawcy
8 przyznanych
Paulina MyszuraTytusin, PL
24 000 PLNJustyna ŚliwińskaZamość, PL
24 000 PLNIzabela ParkotTomaszów Lubelski, PL
24 000 PLNJolanta StrzałkaTereszpol, PL
24 000 PLNAgnieszka Ciężka- SzumiataHrubieszów, PL
24 000 PLNAgnieszka MichońskaZamość, PL
24 000 PLNDorota BednarskaZamość, PL
24 000 PLNIndywidualna Praktyka Pielęgniarki- Jolanta SidorTarnawatka, PL
24 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.