Zap.m.noc.,m.park.,s.konf.oraz real.usł.gastr.na potrz.przepr.łącz.4 semin. jednodn.w Krakowie:1sem.w dn.04.04.2022 i 2sem.w dn.05.04.2022(cz. I) oraz 3sem.w dn.25.04.2022 i 4sem.w dn.26.04.2022(cz.2)
Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00112642
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-06 15:00
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9451847252
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencjiHotelarskie usługi noclegoweUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
Wykonawcy
2 przyznane
HTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
24 200 PLNHTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
24 200 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.