Budowa zespołu kolumbariów typ C i E (E1, E2 i E3) na Cmentarzu Wojskowym w Warszawie przy ulicy Powązkowskiej 43/45 – etap IV
ZARZĄD CMENTARZY KOMUNALNYCH W WARSZAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00112686
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00112686/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2022-04-06 15:11
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1a2e5209-b0f2-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 5271176073
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00112686 z dnia 2022-04-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Budowa zespołu kolumbariów typ C i E (E1, E2 i E3) na Cmentarzu Wojskowym
w Warszawie przy ulicy Powązkowskiej 43/45 – etap IV
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD CMENTARZY KOMUNALNYCH W WARSZAWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011957726
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Powązkowska 43/45
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-797
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@cmentarzekomunalne.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cmentarzekomunalne.com.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa zespołu kolumbariów typ C i E (E1, E2 i E3) na Cmentarzu Wojskowymw Warszawie przy ulicy Powązkowskiej 43/45 – etap IV
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a2e5209-b0f2-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00112686
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004773/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa kolumbariów na Cmentarzu Wojskowym
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu DZP.261.4.2021 Zamawiający przewidział udzielenie dotychczasowemu wykonawcy podobnych robót budowlanych w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego w kwocie do 2.155.916,58 złotych. Całkowita wartość udzielanego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego, a możliwość udzielenia zamówienia została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu podstawowym. Zamówienie podstawowe zostało udzielone w dn. 08.06.2021r. wykonawcy „GRANITY SKWARA GROUP” S.C., Słopsk, ul. Wincentego Witosa 3, 07-230 Zabrodzie, NIP: 762-199-13-96. Przedmiot obu zamówień jest zgodny.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-bdb54fa7-b4ad-11eb-911f-9ad5f74c2a25
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.261.3.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 2155916,58 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 542722,90 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa zespołu kolumbariów typ C i E (E1, E2 i E3) na Cmentarzu Wojskowym
w Warszawie przy ulicy Powązkowskiej 43/45 – etap IV
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45262510-9 - Roboty kamieniarskie
98395000-8 - Usługi ślusarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przeznaczył na wykonanie zamówienia 542 722,90 zł netto. Oferta Wykonawcy opiewa na 940 051,86 zł netto.Negocjacje zakończyły się niepowodzeniem. Wykonawcy nie udzielono zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1156263,73 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1156263,73 PLN
| 2022-04-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |