PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ UL. BOCZNA W SZCZEBRZESZYNIE

GMINA SZCZEBRZESZYN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00115736
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00115736/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-08 12:49
Lokalizacja
Szczebrzeszyn, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6972cb01-84cf-11ec-83b1-bea871b78b5b
Identyfikator
9222699726
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneUsuwanie powłoki glebyUsuwanie wierzchniej warstwy glebyRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty odwadniająceRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ LACHJarocin, PL · lot 0
965 081,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00115736 z dnia 2022-04-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ UL. BOCZNA W SZCZEBRZESZYNIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SZCZEBRZESZYN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368606

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Tadeusza Kościuszki 1

1.5.2.) Miejscowość: Szczebrzeszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-460

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@szczebrzeszyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.szczebrzeszyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.szczebrzeszyn.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ UL. BOCZNA W SZCZEBRZESZYNIE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6972cb01-84cf-11ec-83b1-bea871b78b5b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00115736

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00012884/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa drogi gminnej ul. Boczna w Szczebrzeszynie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00046042/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP 271.2.5.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zadanie inwestycyjne pn.: „Przebudowa drogi gminnej ul. Boczna w Szczebrzeszynie”. Przebudową objęto ulice Boczną na długości 0+000,00 do 0+642,99 km oraz ulicę Sadową na długości 0+000,00 do 0+132,72 km tworząc w ten sposób jednolity, spójny ciąg komunikacyjny na długości 775,71 m. W ramach przebudowy wykonana będzie korekta istniejącej osi drogi, odcinkowe jej poszerzenie, wzmocnienie podbudowy do wymaganej nośności oraz wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej na odcinku projektowanej przebudowy. Odwodnienie drogi odbywać się będzie przez wpusty uliczne i kanał deszczowy zaprojektowany na ulicy Bocznej na długości 239,95 m.
Charakterystyka elementów robót przewidzianych do wykonania:
- roboty przygotowawcze
- roboty rozbiórkowe
- roboty ziemne
- kanalizacji deszczowa
- wykonanie podbudowy wzmacniającej konstrukcję drogi
- wykonanie nawierzchni asfaltowej
- wykonanie oznakowania drogowego
- roboty wykończeniowe z obsianiem poboczy trawą
- Inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza.
Szczegółowy zakres robót zawiera dokumentacja projektowa.

UWAGA! Zadanie realizowane jest bez budowy kanału technologicznego, na które gmina posiada decyzję zwalniającą DT-WUKE.420.34.2020 z dnia 15.09.2020r.

UWAGA! Wycenie nie podlegają pozycje z przedmiaru branża drogowa 18d.5 – 19d.5

UWAGA! Zamawiający w związku z udzielonymi odpowiedziami z dnia 18.02.2022r. dokonuje przesunięcia terminów dla złożenia, otwarcia i terminu związania z ofertą.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112200-7 - Usuwanie powłoki gleby

45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 965081,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1282486,24 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 965081,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Paweł Lach

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8652249445

7.3.3) Ulica: Szyperki 39A

7.3.4) Miejscowość: Jarocin

7.3.5) Kod pocztowy: 37-405

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 965081,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-10-28
2022-04-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane