Modernizacja systemu grzewczego oraz montaż kolektorów słonecznych do c.w.u. w budynku socjalnym Miejskiego Zakładu Oczyszczania w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Przytorowa 7
MIASTO NOWY DWÓR MAZOWIECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00113354
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00113354/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-07 10:19
- Lokalizacja
- Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4cf1e6bd-a9bc-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 5311000938
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00113354 z dnia 2022-04-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja systemu grzewczego oraz montaż kolektorów słonecznych do c.w.u. w budynku socjalnym Miejskiego Zakładu Oczyszczania w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Przytorowa 7
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO NOWY DWÓR MAZOWIECKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270347
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zakroczymska 30
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@nowydwormaz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.nowydwormaz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.nowydwormaz.pl/public/?id=2187891.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja systemu grzewczego oraz montaż kolektorów słonecznych do c.w.u. w budynku socjalnym Miejskiego Zakładu Oczyszczania w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Przytorowa 72.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4cf1e6bd-a9bc-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00113354
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00336862/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie termomodernizacji budynku socjalnego Miejskiego Zakładu Oczyszczania w Nowym Dworze Mazowieckim z modernizacją systemu grzewczego oraz montażem kolektorów słonecznych do c.w.u.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
w ramach zadania „Ograniczenie zanieczyszczenia powietrza w Nowym Dworze Mazowieckim”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00093603/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WPI.271.1.10.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 89693,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Modernizacja systemu grzewczego oraz montaż kolektorów słonecznych do c.w.u. w budynku socjalnym Miejskiego Zakładu Oczyszczania w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Przytorowa 7” w ramach zadania „Ograniczenie zanieczyszczenia powietrza w Nowym Dworze Mazowieckim”.
2. Budynek zlokalizowany jest na dz. ew. nr 2/3 obręb 11-04 przy ul. Przytorowej 7 w Nowym Dworze Mazowieckim.
Kody CPV:
45000000-7 Roboty budowlane,
09331100-9 Kolektory słoneczne do produkcji ciepła,
45330000-9-Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne,
45400000-1 Roboty wykończeniowe.
3. Szczegółowy opis i zakres prac został określony w Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik numer 1 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09331100-9 - Kolektory słoneczne do produkcji ciepła
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną (172 084,88 zł brutto) znacznie przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę w wysokości 81 490,00 złotych bruttoSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 172084,88 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 203210,45 PLN
| 2022-04-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |