Przebudowa boiska sportowego w miejscowości Stromiec
Gmina Stromiec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00113469
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00113469/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-07 10:51
- Lokalizacja
- Stromiec, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3ab11671-8d8a-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 7981426072
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00113469 z dnia 2022-04-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa boiska sportowego w miejscowości Stromiec
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stromiec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670224025
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piaski 4
1.5.2.) Miejscowość: Stromiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-804
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 619 10 20
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugstromiec@ugstromiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugstromiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ugstromiec.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa boiska sportowego w miejscowości Stromiec2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ab11671-8d8a-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00113469
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035219/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa boiska sportowego w miejscowości Stromiec
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
PROW 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00056385/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZWZ.271.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 252451,15 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest przebudowa boiska sportowego w miejscowości Stromiec zgodnie z dokumentacją projektową autorstwa Firmy Usługowej MS Materek Szymon, 26-400 Przysucha ul. Staszica 32, stanowiącą załącznik do niniejszej SWZ.
Boisko przeznaczone do przebudowy znajduje się w miejscowości Stromiec na działce o nr ew. 645/3 położonej przy drodze powiatowej, ul. Radomskiej w gminie Stromiec, powiat białobrzeski. W granicach działki usytuowane jest boisko o nawierzchni trawiastej do piłki nożnej o wymiarach płyty 60 x 90 m wyposażone w bramki, system nawodnienia i piłkochwyty od strony drogi powiatowej. Boisko jest ogrodzone z trybunami dla kibiców od strony południowej i wiatami dla zawodników rezerwowych od strony północnej. Dojazd do działki istniejącym zjazdem z drogi powiatowej.
W granicach działki usytuowana jest sieć elektryczna NN i sieć wodociągowa. Sieci te nie będą kolidować z projektowaną przebudową. W granicach działki jest przyłącze energetyczne i wodociągowe.
2) Szczegółowo przedmiot zamówienia obejmuje:
- przebudowę płyty głównej z 60 x 90 m na 65 x 100 m;
- wymianę bramek stalowych na bramki aluminiowe w tulejach o wymiarach 7,32x2,44 m z odciągami,
- uzupełnienie piłokchwytów od strony wschodniej i wykonanie w całości od strony zachodniej za bramkami,
Wyposażenie towarzyszące niezbędne dla funkcjonowania boiska:
- wiaty dla zawodników rezerwowych, dwie sztuki ośmiomiejscowe ustawione po prawej stronie boiska, strona północna oraz jedna dla sanitariuszy medycznych, czteromiejscowa ze stolikiem,
- dodatkowe trybuny ( widownia ) z 81 miejscami ustawione po stronie lewej boiska, strona południowa przy już istniejących,
- wykonanie oświetlenia boiska poprzez ustawienie słupów (masztów) wysokości 10 m z zamontowaniem na nich lamp halogenowych LED 400 W ( 4 szt. na jednym słupie ) - szczegółowy przedmiar robót elektrycznych znajduje się w projekcie technicznym oświetlenia,
- uzupełnienie nawodnienia boiska poprzez zamontowanie dodatkowych zraszaczy wraz z oprzyrządowaniem niezbędnym do jego funkcjonowania oraz z montażem sterowania dla wszystkich zraszaczy,
- wykonanie dojścia do wiat dla zawodników rezerwowych jako chodnik z kostki betonowej.
Istniejące elementy boiska: ogrodzenie zewnętrzne, istniejące piłkochwyty, istniejące trybuny pozostają bez zmian, istniejące zraszacze zostaną połączone z dobudowanymi i włączone do jednego systemu sterowania.
Roboty ziemne to:
- profilowanie i plantowanie terenu z dosianiem trawy boiskowej,
-wykonanie wykopów jamistych pod fundamenty piłko chwytów, tulei pod bramki i chorągwie wyznaczające punkty główne boiska, pod wiaty stadionowe i słupy oświetleniowe,
- wykopy liniowe pod kable energetyczne i pod system nawodnienia.
Wyposażenie boiska
Zakup i montaż tulei i bramek, wykonanie piłko chwytów za bramkowych.
Nawierzchnia boiska trawiasta naturalna.
Wyposażenie towarzyszące
Zakup i montaż wiat dla zawodników rezerwowych i trybun dla kibiców.
Zakup i montaż oświetlenia boiska.
Zakup i montaż systemu dodatkowego nawodnienia.
Zakup i montaż koszy na odpadki stałe.
Montaż wszystkich elementów wyposażenia musi odbywać się zgodnie z instrukcją wybranego producenta.
Szczegółowy zakres - SWZ wraz z załącznikami
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 487000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 548284,09 PLN
| 2022-04-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |