Budowa połączenia komunikacyjnego pomiędzy budynkiem głównym a Ośrodkiem Onkologii Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu

Szpital Specjalistyczny im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00113639
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00113639/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-07 11:37
Lokalizacja
Nowy Sącz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3610d9b9-a5cf-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
7342608458
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00113639 z dnia 2022-04-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa połączenia komunikacyjnego pomiędzy budynkiem głównym a Ośrodkiem Onkologii Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Specjalistyczny im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu

1.3.) Oddział zamawiającego: Szpital Specjalistyczny im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu - zespół ds. zamówień publiczych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000306437

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Młyńska 10

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@szpitalnowysacz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalnowysacz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http//miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa połączenia komunikacyjnego pomiędzy budynkiem głównym a Ośrodkiem Onkologii Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3610d9b9-a5cf-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00113639

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00090808/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DA.271-16/22

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa połączenia komunikacyjnego pomiędzy budynkiem głównym a Ośrodkiem Onkologii Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu
2. Przedmiot zamówienia obejmuje 1 część (jedno zadanie) w tym:
- budowa połączenia komunikacyjnego pomiędzy budynkiem głównym a Ośrodkiem Onkologii Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W trakcie trwania procedury przetargowej Zamawiający powziął informacje o zamieszczeniu na stronie internetowej prowadzonego postępowania niepoprawnego opisu przedmiotu zamówienia– załącznik nr 7 do SWZ, na który składają się między innymi: specyfikacje techniczne, przedmiary oraz opracowania projektowe.
2022-04-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane