Remont i uzupełnienie poszycia dachu w budynku Oddziału ZUS we Wrocławiu

ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ WE WROCŁAWIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00113929
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00113929/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-07 12:40
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8081aa8f-9acc-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
8992289900
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeWykonywanie pokryć dachowychUszczelnianie dachu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00113929 z dnia 2022-04-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i uzupełnienie poszycia dachu w budynku Oddziału ZUS we Wrocławiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ WE WROCŁAWIU

1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00001775600260

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Bernarda Pretficza 11

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-930

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.) Numer telefonu: 71 3606435

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zap_wroclaw@zus.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zus.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://portal.smartpzp.pl/zus

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Ubezpieczenia społeczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont i uzupełnienie poszycia dachu w budynku Oddziału ZUS we Wrocławiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8081aa8f-9acc-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00113929

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00251405/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Remont i uzupełnienie poszycia dachu w budynku Oddziału ZUS we Wrocławiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 470000/271/6/2022-ZAP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 168177,61 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Planowany zakres prac objętych przedmiotem Umowy obejmuje:
1) wymianę obróbek blacharskich na styku dach skośny / ściana wraz z fragmentem na połączeniu z koszem zlewowym;
2) wymianę ławy kominiarskiej celem zapewnienia bezpiecznego dojścia na sąsiadujący dach płaski;
3) likwidację nieszczelności w rejonie kalenicy (lokalizacja wg części rysunkowej);
4) wymianę technicznych okien wyłazowych na dach;
5) likwidację nieszczelności w rejonie rurki odprowadzającej skropliny z instalacji klimatyzacji oraz w rejonie blaszanego wywietrznika;
6) wymianę obróbek blacharskich (kosz zlewowy) na połączeniu połaci;
7) likwidację nieszczelności poszycia dachowego z dachówki karpiówki (lokalizacja wg części rysunkowej);
8) likwidację nieszczelności na styku dach skośny / daszek płaski nad wejściem głównym;
9) doszczelnienie poszycia z blachy trapezowej w rejonie skrzydła środkowego (od dziedzińca);
10) likwidację nieszczelności poszycia nad wolim oczkiem (lokalizacja wg części rysunkowej);
11) likwidację nieszczelności w rejonie kominków odpowietrzających;
12) wymianę obróbek blacharskich kominów w skrzydle od ul. Energetycznej (lokalizacja wg części rysunkowej);
13) wymianę kołnierza uszczelniającego i obróbki w oknach połaciowych w skrzydle od ul. Łączności;
14) doszczelnienie poszycia lukarn wraz z wymianą obróbek blacharskich w skrzydle od ul. Energetycznej (od strony dziedzińca).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45261420-4 - Uszczelnianie dachu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie nie złożono żadnej oferty.
2022-04-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane