Opracowanie dokumentacji projektowych odprowadzenia wód deszczowych dla 4-ch zadań
Urząd Gminy Zabierzów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00113973
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-07 12:48
- Lokalizacja
- Zabierzów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6761706490
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
Wykonawcy
4 przyznane
„ZK-PROJEKT” Projektowanie, Podwykonawstwo, Nadzór mgr inż. Zbigniew KaczanowiczGoleniów, PL
25 000 PLN„ZK-PROJEKT” Projektowanie, Podwykonawstwo, Nadzór mgr inż. Zbigniew KaczanowiczGoleniów, PL
30 500 PLN„ZK-PROJEKT” Projektowanie, Podwykonawstwo, Nadzór mgr inż. Zbigniew KaczanowiczGoleniów, PL
24 500 PLN„ZK-PROJEKT” Projektowanie, Podwykonawstwo, Nadzór mgr inż. Zbigniew KaczanowiczGoleniów, PL
24 500 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.