Cz. A Sukcesywne wykonywanie robót budowlanych remontowych w obiektach UMW we Wrocławiu. Cz. B Wykonywanie robót budowlanych w obiektach UMW we Wrocławiu w zakresie naprawy dachów.
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00114924
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00114924/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-08 09:00
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-34a34332-78f8-11ec-beb3-a2bfa38226ab
- Identyfikator
- 8960005779
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00114924 z dnia 2022-04-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Cz. A
Sukcesywne wykonywanie robót budowlanych remontowych w obiektach UMW we Wrocławiu.
Cz. B
Wykonywanie robót budowlanych w obiektach UMW we Wrocławiu w zakresie naprawy dachów.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288981
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wybrzeże Ludwika Pasteura 1
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-367
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: 71 784 15 63
1.5.8.) Numer faksu: 71 784 00 45
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jerzy.chadzynski@umw.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umw.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.umw.edu.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Cz. ASukcesywne wykonywanie robót budowlanych remontowych w obiektach UMW we Wrocławiu.
Cz. B
Wykonywanie robót budowlanych w obiektach UMW we Wrocławiu w zakresie naprawy dachów.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-34a34332-78f8-11ec-beb3-a2bfa38226ab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00114924
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00024900/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AZP-260-TP-6/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 846000,00 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 687804,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Sukcesywne wykonywanie robót budowlanych remontowych w miarę potrzeb i na podstawie odrębnych zleceń w zakresie:- prac rozbiórkowych,
- wykonywania tynków i okładzin ściennych,
- wykonywania zabudów z płyt G-K i sufitów podwieszanych,
- wykonywania posadzek,
- wykonywania robót malarskich,
- naprawy i wymiany elementów instalacji sanitarnych
- naprawy i wymiany elementów instalacji elektrycznych
- w obiektach Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
2. Sposób wykonania przedmiotu zamówienia:
1) Prace remontowe będą wykonywane sukcesywnie, w miarę potrzeb oraz na podstawie odrębnych zleceń, które będą rozliczane na podstawie cen jednostkowych z zał. nr 8.1 do SWZ (ceny jednostkowe - branża budowlana), z zał. nr 8.2 do SWZ (ceny jednostkowe - branża sanitarna) oraz z zał. nr 8.3 do SWZ (ceny jednostkowe- branża elektryczna
i teletechniczna).
2) Ceny przedstawione przez Wykonawcę w zał. nr 8.1, 8.2 i 8.3 do SWZ mają wynikać ze szczegółowych kosztorysów sporządzonych w oparciu o zestawienia składników cenotwórczych-jednolitej ceny roboczogodziny i stawki narzutów - branża budowlana, sanitarna ,elektryczna i teletechniczna, będących załącznikami nr 8.4, 8.5 i 8.6 do SWZ. Ceny materiałów należy przyjąć łącznie z kosztami zakupu. Na zgłoszenie Zamawiającego, Wykonawca przygotuje kosztorys ofertowy na dany zakres prac na podstawie załącznika nr 8.1, 8.2 i 8.3 do SWZ. Po akceptacji przez Zamawiającego, będzie on podstawą do wystawienia zlecenia. Po przeprowadzeniu naprawy Wykonawca rozliczy prace kosztorysem powykonawczym.
3) W przypadku wykonywania zakresu prac nie ujętego w wykazie cen jednostkowych, Wykonawca rozliczy je na podstawie katalogów nakładów rzeczowych powszechnie stosowanych przy kosztorysowaniu robót budowlanych i składników cenotwórczych określonych w załącznikach nr 8.4 8.5 i 8.6 do SWZ. Natomiast materiały będą rozliczane według średnich cen rynkowych wykazanych w wydawnictwie Sekocenbud z poprzedniego kwartału łącznie z kosztami zakupu.
4) Odbiór robót będzie odbywał się w ciągu 7 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego pisemnego zgłoszenia o ich zakończeniu.
5) Do zgłoszenia Wykonawca dołączy:
- kosztorys powykonawczy
- w przypadku ingerowania w istniejącą instalację elektryczną (naprawa): protokoły badań i pomiarów instalacji elektrycznej.
6) Po podpisaniu protokołu odbioru i zatwierdzeniu kosztorysu powykonawczego Wykonawca złoży fakturę w siedzibie Działu Nadzoru Inwestycji i Remontów UMW we Wrocławiu, przy ulicy Marcinkowskiego 2-6.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45410000-4 - Tynkowanie
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45442100-8 - Roboty malarskie
4.5.5.) Wartość części: 606504,07 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
6. Wykonywanie robót budowlanych w obiektach Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu w zakresie naprawy dachów w miarę potrzeb i na podstawie odrębnych zleceń w zakresie:- naprawy zniszczonych pokryć dachowych i uszkodzonych konstrukcji nośnych dachów,
- naprawy albo wymiany uszkodzonych rynien i rur spustowych oraz ich czyszczenia,
- naprawy uszkodzonych gzymsów, kominów i murów ogniowych wraz z tynkami,
- naprawy albo wymiany obróbek blacharskich.8. Prace remontowe będą wykonywane sukcesywnie, w miarę potrzeb oraz na podstawie odrębnych zleceń, które będą rozliczane na podstawie cen jednostkowych z zał. nr 9.1 do SWZ (ceny jednostkowe - branża budowlana), z zał. nr 9.2 do SWZ (ceny jednostkowe - branża elektryczna).
9. Ceny przedstawione przez Wykonawcę w zał. nr 9.1, 9.2 do SWZ mają wynikać ze szczegółowych kosztorysów sporządzonych w oparciu o zestawienia składników cenotwórczych-jednolitej ceny roboczogodziny i stawki narzutów - branża budowlana, elektryczna, będących załącznikami nr 9.3, 9.4 do SWZ. Ceny materiałów należy przyjąć łącznie z kosztami zakupu. Na zgłoszenie Zamawiającego, Wykonawca przygotuje kosztorys ofertowy na dany zakres prac na podstawie załącznika nr 9.1, 9.2 do SWZ. Po akceptacji przez Zamawiającego, będzie on podstawą do wystawienia zlecenia. Po przeprowadzeniu naprawy Wykonawca rozliczy prace kosztorysem powykonawczym.
10. W przypadku wykonywania zakresu prac nie ujętego w wykazie cen jednostkowych, Wykonawca rozliczy je na podstawie katalogów nakładów rzeczowych powszechnie stosowanych przy kosztorysowaniu robót budowlanych i składników cenotwórczych określonych w załącznikach nr 9.3 i 9.4 do SWZ. Natomiast materiały będą rozliczane według średnich cen rynkowych wykazanych w wydawnictwie Sekocenbud z poprzedniego kwartału łącznie z kosztami zakupu.
11. Odbiór robót będzie odbywał się w ciągu 7 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego pisemnego zgłoszenia o ich zakończeniu.
12. Do zgłoszenia Wykonawca dołączy:
- kosztorys powykonawczy
- w przypadku ingerowania w istniejącą instalację elektryczną (naprawa): protokoły badań i pomiarów instalacji elektrycznej.
13. Po podpisaniu protokołu odbioru i zatwierdzeniu kosztorysu powykonawczego Wykonawca złoży fakturę w siedzibie Działu Nadzoru Inwestycji i Remontów UMW we Wrocławiu, przy ulicy Marcinkowskiego 2-6.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421132-8 - Instalowanie okien
4.5.5.) Wartość części: 81300,81 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18784,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18784,46 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18784,46 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EBS Inwestycje Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8992822642
7.3.3) Ulica: ul. Wałbrzyska 45 lok. 6
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 52-314
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 746000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-04-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |