Wykonanie pozostałych robót budowlanych związanych z realizacją zadania pn.: „Budowa kanalizacji, wodociągu oraz przepompowni w Lewinie Kłodzkim”
Gmina Lewin Kłodzki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00115495
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00115495/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-08 11:55
- Lokalizacja
- Lewin Kłodzki, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2536b911-ac35-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 8831678631
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00115495 z dnia 2022-04-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie pozostałych robót budowlanych związanych z realizacją zadania pn.: „Budowa kanalizacji, wodociągu oraz przepompowni w Lewinie Kłodzkim”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lewin Kłodzki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718120
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nad Potokiem 4
1.5.2.) Miejscowość: Lewin Kłodzki
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-343
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@lewin-klodzki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.lewin-klodzki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2536b911-ac35-11ec-baa2-b6d934483bfb1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie pozostałych robót budowlanych związanych z realizacją zadania pn.: „Budowa kanalizacji, wodociągu oraz przepompowni w Lewinie Kłodzkim”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2536b911-ac35-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00115495
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016445/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Wykonanie pozostałych robót budowlanych związanych z realizacją zadania pn.: „Budowa kanalizacji, wodociągu oraz przepompowni w Lewinie Kłodzkim”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00099212/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: roboty przygotowawcze, roboty ziemne – wykopy liniowe, wykopy pod zbiorniki, przecisk pod drogą wodociągiem PEHD 90 l=8 m, ułożenie rur sieci wodociągowej, podłączenie do istniejącej sieci wodociągowej, dostawa i montaż podziemnej pompowni wody wraz ze zbiornikiem na wodę pitną, wykonanie zasilania elektrycznego, ogrodzenie zbiornika panelami, uporządkowanie terenu budowy, dokonanie technologicznego rozruchu.
2. Wykonanie zamówienia obejmuje w szczególności:
1) opracowanie planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia,
2) warunki dotyczące zajęcia pasa drogowego, sporządzenie projektu organizacji ruchu, określono w STWiORB poz. 1.5.4.
3) ponoszenie przez Wykonawcę kosztów zużywanych mediów (prąd, woda, ścieki) w okresie realizacji zamówienia,
4) wykonanie wszelkich robót przygotowawczych i porządkowych, w tym zagospodarowania placu budowy,
5) zagospodarowanie i wywóz gruntu z wykopów oraz innych materiałów we własnym zakresie,
6) właściwe postępowanie z odpadami powstałymi przy wykonywaniu przedmiotu umowy; Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za naruszenie przepisów dotyczących ochrony środowiska na terenie budowy i na terenie przyległym do terenu oraz postępowanie z odpadami w stopniu całkowicie zwalniającym od tej odpowiedzialności Zamawiającego
7) odtworzenia wszelkich dróg i chodników zniszczonych w trakcie realizacji robót,
8) doprowadzenia terenu do stanu pierwotnego (z uwzględnieniem stanu wynikającego z wykonanych robót budowlanych) po zakończeniu realizacji robót,
9) obsługa geodezyjna robót, wykonanie kompletnej dokumentacji powykonawczej z inwentaryzacją geodezyjną w wersji papierowej (2 egz.) i elektronicznej
10) Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez Wykonawcę podczas wykonywania przedmiotu zamówienia.
3. Pozostałe wymagania odnośnie realizacji inwestycji:
1) prace należy wykonać zgodnie z projektem budowlanym. Wszelkie materiały zamienne winny uzyskać akceptację Zamawiającego, Projektanta oraz Inspektora Nadzoru.
2) Wykonawca winien zapewnić właściwą obsługę budowy w zakresie uprawnionego geodety,
3) wszystkie zastosowane do budowy materiały i wyroby budowlane winny być dopuszczone do stosowania w budownictwie,
4) inwestycję należy wykonać w sposób umożliwiający korzystanie z niej zgodnie z przeznaczeniem i wymaganiami Zamawiającego,
5) w przypadku wątpliwości lub pojawienia się na budowie nieprzewidzianych w projekcie okoliczności Wykonawca powiadomi niezwłocznie Zamawiającego,
6) Wykonawca zobowiązany jest dokonać wszystkich niezbędnych zgłoszeń i uzgodnień, w odniesieniu do ewentualnych utrudnień, mogących pojawić się w związku z prowadzonymi robotami,
7) Wykonawca zobowiązany jest do uzyskania wszelkich pozwoleń – decyzji niezbędnych do realizacji przedmiotu zamówienia.
8) Wykonawca dostarczy Zamawiającemu w terminie max. 7 dni od podpisania umowy uszczegółowiony harmonogram rzeczowo-finansowy.
9) Wykonawca zobowiązany jest do:
a) zachowania porządku na terenie budowy i w otoczeniu,
b) wywozu materiałów do utylizacji,
c) ogrodzenia i oznakowania terenu budowy oraz wyposażenia w urządzenia sanitarne.
4. Szczegółowy zakres robót został określony w załączonej przez Zamawiającego Dokumentacji Projektowej obejmującej projekt budowlany, Specyfikację Techniczną wykonania i odbioru robót oraz Przedmiar Robót.
5. Zadanie pn.: „Budowa kanalizacji, wodociągu oraz przepompowni w Lewinie Kłodzkim” jest dofinansowane w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialna i w oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W trybie zamówienia z wolnej ręki negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.| 2022-04-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |