Modernizacja - przebudowa drogi do gruntów rolnych w miejscowości Dziecinin.

Gmina Fajsławice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00114918
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00114918/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-08 08:59
Lokalizacja
Fajsławice, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4e186f4f-8991-11ec-9bc1-c2db95d08897
Identyfikator
5641740259
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie budowy drógRoboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

ARKADIUSZ PORZAKCiecierzyn, PL · lot 0
193 768,05 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00114918 z dnia 2022-04-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja - przebudowa drogi do gruntów rolnych w miejscowości Dziecinin.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Fajsławice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019810

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Fajsławice 107

1.5.2.) Miejscowość: Fajsławice

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-060

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 815853002

1.5.8.) Numer faksu: 815853002

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@fajslawice.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugfajslawice.bip.e-zeto.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ugfajslawice.bip.e-zeto.eu

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja - przebudowa drogi do gruntów rolnych w miejscowości Dziecinin.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4e186f4f-8991-11ec-9bc1-c2db95d08897

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00114918

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019429/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja - -przebudowa drogi do gruntów rolnych w miejscowości Dziecinin

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00051577/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.271.2.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 237493,64

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji – przebudowy drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Dziecinin.
Przebudowa obejmuje odcinek drogi o długości 390 mb. Początek robót zlokalizowano w km 0+029. Koniec trasy zlokalizowano w km 0+419. Droga będąca przedmiotem przebudowy jest drogą gminną Nr 109606L klasy D (droga dojazdowa).
Projektowana podstawowa szerokość jezdni o nawierzchni z betonu asfaltowego wynosi 3,50m, szerokość poboczy z mieszanki kruszywa niezwiązanego wynosi 0,75m.
Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 193768,05 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 364607,61 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 193768,05 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Arkadiusz Porzak ARPOL

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7132494451

7.3.3) Ulica: Ciecierzyn 64

7.3.4) Miejscowość: Ciecierzyn

7.3.5) Kod pocztowy: 21-003

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 193768,05 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-04-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane