„Modernizacja promu na rzece Dunajec w celu odnowienia klasy statku, w m. Siedliszowice w ciągu drogi powiatowej nr 1305K”
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W TARNOWIE Z SIEDZIBĄ W ZGŁOBICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00115469
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00115469/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-08 11:48
- Lokalizacja
- Zgłobice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0f91cba1-aa88-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 9930502545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00115469 z dnia 2022-04-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja promu na rzece Dunajec w celu odnowienia klasy statku, w m. Siedliszowice w ciągu drogi powiatowej nr 1305K”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W TARNOWIE Z SIEDZIBĄ W ZGŁOBICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120384654
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zgłobicka 8
1.5.2.) Miejscowość: Zgłobice
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-113
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pzdtarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.malopolska.pl/pzdtszglobicach
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
drogi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja promu na rzece Dunajec w celu odnowienia klasy statku, w m. Siedliszowice w ciągu drogi powiatowej nr 1305K”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0f91cba1-aa88-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00115469
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016332/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja promu na rzece Dunajec w celu odnowienia klasy statku w m. Siedliszowice w ciągu drogi powiatowej 1305K
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00095342/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Modernizacja promu na rzece Dunajec w celu odnowienia klasy statku, w m.Siedliszowice w ciągu drogi powiatowej nr 1305K”
2. Zakres robót obejmuje m.in.: roboty rozbiórkowe, wyposażenie promu, wydokowanie i wodowanie statku, pomost drewniany, konstrukcję stalową, zabezpieczenie wież i pływaka, malowanie dachu w budynku obsługi itp.
Przedmiot zamówienia szczegółowo opisuje kosztorys ofertowy i Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB), które stanowią załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Zgodnie z art.255 pkt.2) ustawy Pzp – Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
Uzasadnienie faktyczne
Do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 8 kwietnia 2022 r. godz.9:00 wpłynęła 1 oferta.
Ofertę złożył Wykonawca: „TECH-RAD” Radoń Jan, 33-103 Tarnów ul.Jaracza 37
Oferta podlega odrzuceniu gdyż została nieprawidłowo podpisana. Podstawa prawna odrzucenia oferty: art. 226 ust. 1 pkt 3) w związku z art. 63 ust. 2 ustawy Pzp. Zamawiający odrzuca ofertę jeżeli jest niezgodna z przepisami ustawy. Przepis art. 63 ust. 2 ustawy Pzp zawiera dyspozycję dotyczącą składania ofert i oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp w postępowaniu o wartości mniejszej niż progi unijne. Składa się je pod rygorem nieważności w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, w sposób określony szczegółowo w Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie /Dz. U. z 2020 r. poz. 2452/. Informacje o tym Zamawiający powtórzył wielokrotnie w Specyfikacji warunków zamówienia i w ogłoszeniu o zamówieniu. Podstawa faktyczna odrzucenia oferty: Wykonawca złożył ofertę za pośrednictwem miniPortal jednak
ZAWIADOMIENIE O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIA
Strona 2 z 2
nieprawidłowo opatrzył ją podpisem. Plik o nazwie: „Oferta na modernizację promu TECH-RAD” nie został podpisany w żaden wskazany przez ustawę Pzp sposób. Dokument ten nie jest zatem ani formą elektroniczną ani postacią elektroniczną opatrzoną podpisem, w konsekwencji czego oferta jest nieważna, niezgodna z ustawą i Zamawiający zobowiązany jest ją odrzucić.
Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2) ustawy Pzp.
Podstawa faktyczna unieważnienia postępowania: w postępowaniu wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-04-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |