Termomodernizacja budynku gminnego przy ul. Polnej 19 w Burzeninie
Gmina Burzenin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00115733
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00115733/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-08 12:48
- Lokalizacja
- Burzenin, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-87ec5af4-b195-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 8272234437
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00115733 z dnia 2022-04-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku gminnego
przy ul. Polnej 19 w Burzeninie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Burzenin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934453
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sieradzka 1
1.5.2.) Miejscowość: Burzenin
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-260
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 438214095
1.5.8.) Numer faksu: 438214013
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugburzenin@ugburzenin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugburzenin.pl/bip
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
ugburzenin.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku gminnegoprzy ul. Polnej 19 w Burzeninie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87ec5af4-b195-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00115733
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00000604/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Termomodernizacja budynku gminnego przy ul. Polnej 15
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00106825/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPI.271.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 303362,49 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na dociepleniu elewacji budynku gminnego przy ul. Polnej 19 w Burzeninie w ramach inwestycji Termomodernizacja budynku gminnego przy ul. Polnej 19.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem:
- docieplenie elewacji budynku dwukondygnacyjnego w wys. 7,10 m, szerokość 12,38 m, długości 25,60 m z dobudową od strony zach. długość 2,80 m,
– roboty rozbiórkowe elementów istniejącego orynnowania oraz istniejących obróbek blacharskich budynku oraz podokienników,
– skucie wykładzin ceramicznych ścian,
– skucie fragmentów uszkodzonych i spękanych tynków zewnętrznych,
– demontaż stolarki okiennej w piwnicy,
– rozbiórkę ścian i podestu istniejącego tarasu wejścia do budynku,
– rozbiórkę fragmentów nawierzchni betonowej oraz opaski z płyt chodnikowych dookoła budynku,
– demontaż istniejących na elewacji zwodów pionowych instalacji odgromowej oraz szyldów i instalacji elektrycznej,
– roboty ziemne polegające na odkopanie ścian fundamentowych budynku,
– zmycie i oczyszczenie odsłoniętych ścian fundamentowych,
– zamurowania zbędnych otworów okiennych,
– zamontowanie nowych okien piwnicznych z PCV,
– wykonanie izolacji cieplnych ścian fundamentowych płytami styrodurowymi,
– ułożenie izolacji pionowej z folii kubełkowej na warstwie docieplenia,
– wykonanie zasypki izolacji termicznej ścian fundamentowych,
- zmycie i oczyszczenie całej elewacji budynku,
– wykonanie napraw i uzupełnień ubytków tynku na elewacji,
– wykonanie zabezpieczeń stolarki okiennej folią przed rozpoczęciem prac dociepleniowych,
– gruntowanie elewacji emulsją wzmacniającą,
– wykonanie docieplenia ścian zewnętrznych płytami styropianowymi EPS 70 grub. 15 cm,
– nałożenie warstwy kleju oraz siatki na zamontowane ocieplenie z płyt styropianowych,
– montaż podokienników zewnętrznych z blachy stalowej powlekanej,
– wykonanie warstwy tynku silikatowego na zagruntowanej powierzchni docieplenia,
– wykonanie obróbek blacharskich z blachy powlekanej,
– zamontowanie nowego orynnowania budynku oraz rur spustowych z PCV,
- wykonanie opasek wokół budynków z płyt chodnikowych wraz z obrzeżem,
– montaż daszków poliwęglanowych,
– montaż i pomiary instalacji odgromowej,
– montaż instalacji klimatyzacyjnej i klimatyzatorów,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262522-6 - Roboty murarskie
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
71334000-8 - Mechaniczne i elektryczne usługi inżynieryjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie przepisów art. 256 ustawy Pzp przed upływem terminu składania ofert, z uwagi na to, że Zamawiający opisał przedmiot zamówienia w sposób niejednoznaczny i nieprecyzyjny oraz za pomocą niedostatecznie dokładnych i zrozumiałych określeń co do elementu znaczącego i warunkującego złożenie prawidłowej oferty przez zainteresowanych wykonawców – co mogłoby mieć istotny wpływ na wynik postępowania.| 2022-04-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |