Remont i modernizacja Sali widowiskowej w Młodzieżowym Domu Kultury w Krakowie przy ul. Beskidzkiej 30
Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00119096
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00119096/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-12 12:51
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-02b36836-9a17-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 6792180474
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00119096 z dnia 2022-04-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i modernizacja Sali widowiskowej w Młodzieżowym Domu Kultury w Krakowie przy ul. Beskidzkiej 30
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000719441
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Beskidzka 30
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-611
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: 126550719
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mdkgalczynskiego@mjo.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mdkgal.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.mdkgal.edu.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i modernizacja Sali widowiskowej w Młodzieżowym Domu Kultury w Krakowie przy ul. Beskidzkiej 302.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-02b36836-9a17-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00119096
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00074333/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MDK/21-1/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są : Remont i modernizacja Sali widowiskowej w Młodzieżowym Domu Kultury w Krakowie przy ul. Beskidzkiej 30 na zasadach określonych w SWZ i w dokumentacji technicznej do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy PZP unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia albowiem cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny lub kosztu najkorzystniejszej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1280000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1986225,42 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-04-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |