Rozwój sieci dróg gminnych poprzez budowę dwóch nowych odcinków dróg oraz modernizację ul. Krzywej, Wiejskiej, Zamkowej i cz. Rybackiej w Pełczycach
GMINA PEŁCZYCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00116603
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00116603/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-11 08:48
- Lokalizacja
- Pełczyce, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-918bcd96-a38c-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 5941532878
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00116603 z dnia 2022-04-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozwój sieci dróg gminnych poprzez budowę dwóch nowych odcinków dróg oraz modernizację ul. Krzywej, Wiejskiej, Zamkowej i cz. Rybackiej
w Pełczycach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PEŁCZYCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966964
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek Bursztynowy 2
1.5.2.) Miejscowość: Pełczyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-260
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: 957685038
1.5.8.) Numer faksu: 957685118
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@pelczyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pelczyce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozwój sieci dróg gminnych poprzez budowę dwóch nowych odcinków dróg oraz modernizację ul. Krzywej, Wiejskiej, Zamkowej i cz. Rybackiejw Pełczycach
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-918bcd96-a38c-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00116603
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00004410/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Rozwój sieci dróg gminnychpoprzez budowę dwóch nowych odcinków dróg oraz modernizację ul. Krzywej, Wiejskiej, Zamkowej i cz. Rybackiej w Pełczycach - Polski Ład
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00084932/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIP.271.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie dwóch nowych odcinków dróg oraz modernizacji (przebudowy) ul. Krzywej, Wiejskiej, Zamkowej i cz. Rybackiej w Pełczycach zgodnie z załączonymi do SWZ dokumentacją techniczną, STWiORB, zasadami wiedzy technicznej i obowiązującymi w Rzeczypospolitej Polskiej przepisami prawa, w terminie określonym Umowie.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące zadania;
Zadanie 1 : Budowa drogi gminnej na dz. ewid. nr 347, 23/2, 23/4 obręb Pełczyce wraz z budową oświetlenia.
Zakres prac obejmuje:
- Roboty pomiarowe;
- Roboty przygotowawcze i rozbiórkowe;
- Roboty ziemne;
- Podbudowy;
- Nawierzchnie;
- Elementy ulic;
- Roboty wykończeniowe;
- Elementy organizacji ruchu;
- Infrastruktura towarzysząca
- Budowę oświetlenia
Długość planowanej drogi do budowy: 598 m (po nasypie kolejowym- ul. Dworcowa) + 40 m (ul. Dworcowa). Zakres robót do wykonania szczegółowo określa dokumentacja techniczna (opracowana dla inwestycji przez firmę: VIA Projekt Łukasz Szawaryński tj. Projekt Budowlano-wykonawczy - branża drogowa pn. „Budowa drogi gminnej na dz. ewid. nr 347, 23/2, 23/4 obręb Pełczyce wraz z budową Oświetlenia”, Projekt Budowlano-wykonawczy - branża elektryczna pn. „Budowa drogi gminnej na dz. ewid. nr 347, 23/2, 23/4 obręb Pełczyce wraz z budową
Oświetleni”, Projekt budowlany – branża elektryczna pn. „Budowa drogi gminnej na dz. ewid. nr 347, 23/2, 23/4 obręb Pełczyce wraz z budową Oświetlenia”, Projekt stałej organizacji ruchu, STWiOR – branża elektryczna + branża drogowa, badania geotechniczne).
Zadanie 2: Budowa drogi w ciągu ul. Wiosennej na dz. ewid. nr 57/50 obręb Pełczyce wraz z budową kanału technologicznego
na odcinku ul. Wiosennej od skrzyżowania z ul. Ogrodową do północnej granicy działki nr 57/50 obręb Pełczyce.
Zakres prac obejmuje:
- Roboty pomiarowe;
- Roboty przygotowawcze i rozbiórkowe;
- Roboty ziemne;
- Podbudowy;
- Nawierzchnie;
- Elementy ulic;
- Roboty wykończeniowe;
- Elementy organizacji ruchu;
- Infrastruktura towarzysząca
- kanał technologiczny (kanał technologiczny, przyłącza, studnie kablowe).
Długość planowanej drogi do budowy: 101 m. Zakres robót do wykonania szczegółowo określa dokumentacja techniczna (opracowana dla inwestycji przez firmę: VIA Projekt Łukasz Szawaryński tj. Projekt Budowlano-wykonawczy - branża drogowa/branża teletechniczna pn. „Budowa drogi w ciągu ul. Wiosennej na dz. ewid. nr 57/50 obręb Pełczyce wraz z budową kanału technologicznego”, Projekt stałej organizacji ruchu, STWiOR, badania geotechniczne).
Zadanie 3: Przebudowa ul. Krzywej w Pełczycach
Zakres prac obejmuje:
- Prace przygotowawcze;
- Prace rozbiórkowe;
- Podbudowy;
- Elementy ulic: krawężniki, obrzeża, oporniki, ściek uliczny
- Nawierzchnie;
- Roboty wykończeniowe
- Stała organizacja ruchu
Długość planowanej drogi do przebudowy (modernizacji): 390 m. Zakres robót do wykonania szczegółowo określa opracowanie graficzne, przedmiar STWiOR.
Zadanie 4: Przebudowa ul. Wiejskiej w Pełczycach (drogi gminnej nr 676521Z)
Zakres prac obejmuje:
- Prace przygotowawcze, rozbiórki ziemne;
- Roboty ziemne;
- Podbudowy;
- Roboty nawierzchniowe + roboty brukarskie;
- Prace wykończeniowe, uzupełniające
- Oznakowanie dróg;
- Rura osłonowa gazociąg.
Długość planowanej drogi do przebudowy (modernizacji): 865 m Zakres robót do wykonania szczegółowo określa dokumentacja techniczna (opracowana dla inwestycji przez p. M. Ziółkowskiego: opis techniczny, Stała organizacja ruchu, STWiOR).
Zadanie 5: Przebudowa Zamkowej i cz. Rybackiej w Pełczycach
Zakres prac obejmuje:
- Prace przygotowawcze;
- Prace rozbiórkowe;
- Podbudowy;
- Nawierzchnie;
- Elementy ulic: krawężniki, obrzeża, oporniki, ściek uliczny;
- Remont istniejących studni rewizyjnych i kanalizacji deszczowej, regulacja elementów podziemnego uzbrojenia
Terenu;
- Murki oporowe;
- Oznakowanie dróg.
Długość planowanej drogi do przebudowy (modernizacji): 471 m. Zakres robót do wykonania szczegółowo określa dokumentacja techniczna (opracowana dla inwestycji przez p. M. Ziółkowskiego: opis techniczny, Stała organizacja ruchu, przedmiar STWiOR).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca odmówił złożenia podmiotowych środków dowodowychSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2022-04-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |