Modernizacja stacji uzdatniania wody w m. Hordzieżka w ramach projektu pn. „Rozwój gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Adamów”

Gmina Adamów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00116887
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00116887/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-11 10:28
Lokalizacja
Adamów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4f4449fc-88bb-11ec-9bc1-c2db95d08897
Identyfikator
8252083834
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie budynkówOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychWznoszenie ogrodzeń

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00116887 z dnia 2022-04-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja stacji uzdatniania wody w m. Hordzieżka w ramach projektu pn. „Rozwój gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Adamów”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Adamów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000532464

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kleeberga 5

1.5.2.) Miejscowość: Adamów

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-412

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 257553140

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: adamow@adamow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.adamow.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://adamow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja stacji uzdatniania wody w m. Hordzieżka w ramach projektu pn. „Rozwój gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Adamów”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f4449fc-88bb-11ec-9bc1-c2db95d08897

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00116887

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002963/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Rozwój gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Adamów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Oś Priorytetowej 6 Ochrona środowiska i efektywne wykorzystanie zasobów, Działania 6.4 Gospodarka wodno-ściekowa Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00051940/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GRL.271.4.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1355034,24 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja stacji uzdatniania wody w m. Hordzieżka w ramach projektu pn. „Rozwój gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Adamów”
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: prace ziemne i fundamentowe, prace murowe, ścian fundamentowych, ścian nośnych parteru, prace ciesielskie dachu i elementów konstrukcyjnych stropu nad parterem, prace zbrojarskie, betonowanie stropu nad parterem i elementów konstrukcyjnych, podkłady i podłoża parteru, wykonanie konstrukcji więźby dachowej i pokrycie, roboty wykończeniowe: montaż stolarki drzwiowej, instalacji wewnętrznych, tynków oraz podłóg, demontaż zasuw i zaworów na rurociągach tłocznych, żeliwnych, kołnierzowych, demontaż pomp sieciowych z osprzętem, demontaż pompy płuczącej z osprzętem, demontaż zbiorników hydroforowych z osprzętem i wyniesienie poza halę technologiczną, demontaż wodomierzy, demontaż sprężarki, zasypanie filtrów istniejących złożem katalitycznym, montaż zestawu do aeracji powietrza z kompletnym osprzętem, montaż sprężarki tłokowej, bezolejowej, montaż zestawu pompy płuczącej wraz z kolektorem ssawnym ze stali kwasoodpornej, montaż zestawu pięciu czterech pomp II stopnia, montaż rozdzielni, przebudowa rurociągu wody surowej w hali technologicznej, przewody sprężonego powietrza, remont instalacji dezynfekcji wody, montaż lampy UV, próba szczelności instalacji, płukanie instalacji, badanie bakteriologiczne wody, modernizacja systemu sterowania i pomiarów z wizualizacją i sterowaniem procesami, monitoring na zewnątrz za pomocą kamer.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2024580,00 PLN

2022-04-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane