Zimowe utrzymanie dróg w sezonie zimowym 2021/2022
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W WĄBRZEŹNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00118487
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-12 09:41
- Lokalizacja
- Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8781554736
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
3 przyznane
TOMASZ WATKOWSKIRadomin, PL
60 000 PLNSŁAWOMIR ŁUSZCZYŃSKIPluskowęsy 65, PL
60 000 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH "DROBUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWąbrzeźno, PL
15 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.