Przebudowa przepustu drogowego w ciągu drogi powiatowej nr 2879D w Jędrzejowicach
Zarząd Dróg Powiatowych w Dzierżoniowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00116507
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00116507/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-11 07:51
- Lokalizacja
- Dzierżoniów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6aa12e86-a9b7-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 8821783579
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00116507 z dnia 2022-04-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa przepustu drogowego w ciągu drogi powiatowej nr 2879D w Jędrzejowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Dzierżoniowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890723835
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Garbarska 2
1.5.2.) Miejscowość: Dzierżoniów
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 748313129
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdp.dzierzoniow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp.dzierzoniow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.zdp.dzierzoniow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa przepustu drogowego w ciągu drogi powiatowej nr 2879D w Jędrzejowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6aa12e86-a9b7-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00116507
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00004702/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa przepustu drogowego w ciągu drogi powiatowej nr 2879D w Jędrzejowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00096173/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP/DT/252/P 3/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego związanego z realizacją prac : „Przebudowa przepustu drogowego w ciągu drogi powiatowej nr 2879D w Jędrzejowicach”
Zamawiający jednocześnie informuje, że przedmiotowa inwestycja dofinansowana jest z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg
Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane dotyczące w szczególności:
1. - przebudowę istniejącego przepustu pod drogą powiatową nr 2879D, -
2. odtworzenie nawierzchni drogi po wykonaniu przebudowy przepustu, -
3. wyprofilowanie, oczyszczenie i umocnienie skarp oraz dna koryta rzeki Czarna Woda
4. wprowadzenie utrzymanie zastępczej organizacji ruchu na czas prowadzenia robót
4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuje, że na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp unieważnia niniejsze postępowanie, gdyż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W przedmiotowym postępowaniu złożono jedną ofertę. Zamawiający poinformował że na realizację przedmiotu zamówienia zamierzał przeznaczyć kwotę 369428,60 zł brutto. W związku z tym, że cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający unieważnił prowadzone postępowanie.SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
nie dotyczy| 2022-04-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |