Usługi transportowe 2022 powtórzenie
ZESPÓŁ SKŁADNIC LASÓW PAŃSTWOWYCH W SIEDLCACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00117244
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-11 12:02
- Lokalizacja
- Siedlce, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8210011215
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie transportu drogowego
Wykonawcy
4 przyznane
TOMASZ SOPELStare Oleszyce, PL
54 120 PLNTOMASZ SOPELStare Oleszyce, PL
56 580 PLNTOMASZ SOPELStare Oleszyce, PL
54 120 PLNTOMASZ SOPELStare Oleszyce, PL
56 580 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.