Przedmiotem zamówienia będą roboty budowlane polegające na budowie (rozbudowie) ulicy Traugutta - Etap V.

Gmina Zbrosławice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00116381
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00116381/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-08 20:24
Lokalizacja
Zbrosławice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-261130e8-8fc6-11ec-9bc1-c2db95d08897
Identyfikator
6452533560
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychRoboty drogowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00116381 z dnia 2022-04-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przedmiotem zamówienia będą roboty budowlane polegające na budowie (rozbudowie) ulicy Traugutta - Etap V.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zbrosławice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258380

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Oświęcimska 2

1.5.2.) Miejscowość: Zbrosławice

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-674

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.7.) Numer telefonu: 322337012

1.5.8.) Numer faksu: 322337100

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zbroslawice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbroslawice.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przedmiotem zamówienia będą roboty budowlane polegające na budowie (rozbudowie) ulicy Traugutta - Etap V.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-261130e8-8fc6-11ec-9bc1-c2db95d08897

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00116381

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003305/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Budowa (rozbudowa) ulicy Traugutta w Zbrosławicach - etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00059965/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Na podstawie art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 11) ustawy Pzp Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zamówienie udzielane jest przez Zamawiającego, o którym mowa w art. 4 i art. 5 ust. 1 pkt 1, osobie prawnej, jeżeli spełnione są łącznie następujące warunki:
a) zamawiający sprawuje nad tą osobą prawną kontrolę, odpowiadającą kontroli sprawowanej nad własnymi jednostkami, polegającą na dominującym wpływie na cele strategiczne oraz istotne decyzje dotyczące zarządzania sprawami tej osoby prawnej; warunek ten jest również spełniony, gdy kontrolę taką sprawuje inna osoba prawna kontrolowana przez zamawiającego w taki sam sposób:
b) ponad 90% działalności kontrolowanej osoby prawnej dotyczy wykonywania zadań powierzonych jej przez zamawiającego sprawującego kontrolę lub przez inną osobę prawną, nad którą ten zamawiający sprawuje kontrolę, o której mowa w lit. a;
c) w kontrolowanej osobie prawnej nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZP.271.08.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia będą roboty budowlane polegające na budowie (rozbudowie) ulica Traugutta - Etap V.
Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
1) prace przygotowawcze, w tym: roboty pomiarowe, zabezpieczenie terenu robót,
2) roboty ziemne,
3) budowę kanalizacji deszczowej i odwodnienia w postaci ścieku przykrawężnikowego,
4) konserwację istniejących rowów,
5) remont istniejących zjazdów poprzez wykonanie nawierzchni z kostki betonowej wraz
z zabudową krawężnika najazdowego i obramowania obrzeżem,
6) wykonanie konstrukcji drogi wraz z nawierzchnią z betonu asfaltowego,
7) roboty wykończeniowe, w tym: uporządkowanie i wyrównanie poboczy.
Roboty należy prowadzić pod nadzorem kierownika budowy posiadającego uprawnienia budowlane w odpowiedniej specjalności.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający działając w trybie art. 255 pkt 8 ustawy Pzp unieważnia postępowanie, gdyż prowadzone negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego
2022-04-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane