Budowa sieci wodociągowej na odcinku Miłowo-Gąsierzyno wraz zmodernizacją 16 przepompowni ścieków na terenie Gminy Stepnica
Gmina Stepnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00117647
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00117647/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-11 13:51
- Lokalizacja
- Stepnica, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9084092c-8f15-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 8560008633
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00117647 z dnia 2022-04-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci wodociągowej na odcinku Miłowo-Gąsierzyno wraz zmodernizacją 16 przepompowni ścieków na terenie Gminy Stepnica
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stepnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684338
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 4
1.5.2.) Miejscowość: Stepnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-112
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 914188521
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@stepnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stepnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://stepnica.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa sieci wodociągowej na odcinku Miłowo-Gąsierzyno wraz zmodernizacją 16 przepompowni ścieków na terenie Gminy Stepnica2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9084092c-8f15-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00117647
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00030603/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa sieci wodociągowej Miłowo- Gąsierzyno oraz Przebudowa przepompowni ścieków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00059008/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AOŚ.271.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3031078,89 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci wodociągowej z rur Ø 160 długości 6665,70 mb wraz z przyłączami o łącznej długości 182,00 mb, przewidzianych do realizacji na terenie działek nr 124/1, nr 124 i nr 51 położonych w obrębie geodezyjnym Gąsierzyno, n terenie działek nr 92, nr 71 i nr 59/1 położonych w obrębie geodezyjnym Zielonczyn oraz na terenie działek nr 26/2, nr 25, nr 6 i nr 279/1 obręb geodezyjny Miłowo. Zakres inwestycji obejmuje wykonanie tylko przyłączy wodociągowych do budynku mieszkalnego nr 34d (Miłowo Kolonia) (w 36.1), nr 35 (Miłowo Kolonia) (w 47.1), nr 34 (Miłowo Kolonia) (w 44.1), nr 33 (Miłowo Kolonia) (w 41.1), pozostałych nie należy ich wyceniać. Należy wycenić włączenie „odnogi” wodociągu od W42/W42/1 do istniejącego wodociągu w100 i wykonać właczenie wodociągu.
Prace pod gazociągiem wysokiego ciśnienia oraz pod liniami energetycznymi wysokiego napięcia 220 kV należy wykonać przewiertem sterowanym w rurze osłonowej z rury PE 250 o długości 163,50 m. Podczas prowadzenia prac w bezpośrednim sąsiedztwie gazociągu i linii energetycznych wykonać zgodnie z uzgodnieniami gestorów sieci.
Zakres robót nie ma wpływu na dostęp do obiektu dla osób z niepełnosprawnością.
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja 16 przepompowni ścieków na terenie Gminy Stepnica.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42122220-8 - Pompy ściekowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3054394,65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5781065,35 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3054394,65 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY - ZOFIA KURZYMSKA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8541001297
7.3.3) Ulica: Krzemień 38
7.3.4) Miejscowość: Dobrzany
7.3.5) Kod pocztowy: 73-130
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3054394,65 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-04-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |