Remont dachu budynku administracyjnego „B” oraz werandy „D” Biblioteki Publicznej w Dębnie

BIBLIOTEKA PUBLICZNA MIASTA I GMINY W DĘBNIE IM. ANTONIEGO DOBROWOLSKIEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00117626
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00117626/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-11 13:45
Lokalizacja
Dębno, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4f51f6d1-9f7e-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
5971021800
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyNaprawa i konserwacja dachów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00117626 z dnia 2022-04-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu budynku administracyjnego „B” oraz werandy „D” Biblioteki Publicznej w Dębnie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: BIBLIOTEKA PUBLICZNA MIASTA I GMINY W DĘBNIE IM. ANTONIEGO DOBROWOLSKIEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210019882

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. A. Mickiewicza 32

1.5.2.) Miejscowość: Dębno

1.5.3.) Kod pocztowy: 74-400

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biblioteke@poczta.onet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.biblioteka.debno.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dachu budynku administracyjnego „B” oraz werandy „D” Biblioteki Publicznej w Dębnie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f51f6d1-9f7e-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00117626

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00037871/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont dachu budynku administracyjnego „B” oraz werandy „D” Biblioteki Publicznej w Dębnie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

PROW

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00079696/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2/P/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Zamówienie obejmuje wykonanie:
a) Wymianę poszycia dachowego papowego wraz z remontem konstrukcji dachu budynku administracyjnego Biblioteki Publicznej oznaczonego w dokumentacji technicznej jako dach „B” o powierzchni ok. 162,38 m2
b) Wymianę poszycia dachowego papowego wraz z remontem konstrukcji dachu budynku werandy Biblioteki Publicznej oznaczonego w dokumentacji technicznej jako dach „D” o powierzchni ok. 54,38 m2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena najkorzystniejszej oferty przekracza kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na realizację przedmiotu zamówienia
2022-04-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane