Budowa zatok parkingowych w pasie drogi gminnej 3KDD na terenie LSSE podstrefa Środa Śląska - 2 przetarg
Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00117896
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00117896/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-11 14:47
- Lokalizacja
- Legnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-376ad9b6-a695-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 6911810830
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00117896 z dnia 2022-04-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa zatok parkingowych w pasie drogi gminnej 3KDD na terenie LSSE podstrefa Środa Śląska - 2 przetarg
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
1.3.) Oddział zamawiającego: nie dotyczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390560231
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rycerska 24
1.5.2.) Miejscowość: Legnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-220
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 76 727 74 70
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lsse.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lsse.logintrade.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://lsse.logintrade.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa zatok parkingowych w pasie drogi gminnej 3KDD na terenie LSSE podstrefa Środa Śląska - 2 przetarg2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-376ad9b6-a695-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00117896
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DII.261.2.2022.RK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 310000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na :
1 budowie dwóch zatok postojowych o wymiarach 30 x 8 m o nawierzchni z betonu asfaltowego na terenie dz nr 118/14 obręb Święte, teren LSSE podstrefa Środa Śląska.
2 przebudowie istniejącego oświetlenia ulicznego poprzez przesunięcie istniejącej latarni nr I/20 w miejsce oznaczone w dokumentacji projektowej, oraz budowa dodatkowej latarni I/22.
2. Przedmiotowe roboty budowlane należy wykonać zgodnie z projektem budowlanym opracowanym przez Pracownie Projektową Bartłomiej Dynowski, ul. Zofii Kossak 3A, 59-220 Legnica , specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych , oraz aktualnie obowiązującymi przepisami. Przedmiar robót należy traktować jako materiał pomocniczy, nie będący podstawą opisu przedmiotu i obliczenia ceny ryczałtowej oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-04-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |