„Doposażenie pracowni OZE” w ramach projektu pn. „Nowe kompetencje i kwalifikacje – lepsza przyszłość zawodowa”

Zespół Szkół Edukacji Technicznej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00137547
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00137547/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-03-08 08:04
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-881332db-c402-4b16-b465-149f1a192fbb
Identyfikator
9471100378
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalacje słoneczneSprzęt dydaktycznyArtykuły elektroniczneCzęści podzespołów elektronicznychPomoce dydaktyczne

Wykonawcy

3 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE MICRO M.KOWALSKI, Z.KOWALSKA SPÓŁKA CYWILNAOtmuchów, PL · lot 0
214 429,59 PLN
METALZBYT-HURT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMIĘDZYRZECZE DOLNE, PL · lot 1
112 599,61 PLN
MARCIN PUŹNIAKKrzeszów, PL · lot 2
52 639,08 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00137547 z dnia 2025-03-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Doposażenie pracowni OZE” w ramach projektu pn. „Nowe kompetencje i kwalifikacje – lepsza przyszłość zawodowa”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Edukacji Technicznej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000179625

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warecka 41

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 91-212

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsp.20.elodz.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.warecka.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-881332db-c402-4b16-b465-149f1a192fbb

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Doposażenie pracowni OZE” w ramach projektu pn. „Nowe kompetencje i kwalifikacje – lepsza przyszłość zawodowa”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-881332db-c402-4b16-b465-149f1a192fbb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00137547

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00024640/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 „Doposażenie pracowni OZE” w ramach projektu pn. „Nowe kompetencje i kwalifikacje – lepsza przyszłość zawodowa”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie pn.: „Doposażenie pracowni OZE” jest realizowane w ramach projektu nr FELD.08.08.-IZ.00-0050/23 pn. „Nowe kompetencje i kwalifikacje – lepsza przyszłość zawodowa” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00024642

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/2/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 321498,36 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Doposażenie pracowni OZE” w ramach projektu nr FELD.08.08.-IZ.00-0050/23 pn. „Nowe kompetencje i kwalifikacje – lepsza przyszłość zawodowa” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z uwagi na obszerny opis zawarty jest w załączniku nr 7 – 7.1. do 7.3. do SWZ dla danej części zamówienia. Zamówienie zostało podzielone na 3 części, w tym w szczególności dostawa na:
3.2.1. Część Nr 1: stanowisko dydaktyczne w zakresie lamp solarnych, pomp ciepła, inteligentne systemy energetyczne
KOD CPV: 09332000-5: Instalacje słoneczne, 39162110 – 9 Sprzęt dydaktyczny
3.2.2. Część Nr 2: urządzenia, artykuły elektroniczne, elektryczne
KOD CPV: 31711000-3 Artykuły elektroniczne, 31711500-8 Części podzespołów elektronicznych, 39162100-6 Pomoce dydaktyczne
3.2.3. Część Nr 3: Artykuły dydaktyczne, sprzęt dydaktyczny
Kod CPV: 39162100-6 Pomoce dydaktyczne

3.3. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa do siedziby Zamawiającego nowego, nie powystawowego przedmiotu zamówienia. Dostarczony sprzęt – urządzenia, pomoce dydaktyczne muszą być objęte co najmniej okresem gwarancji wynoszącym minimum 12 miesięcy.
3.4. Wykonawca, zobowiązany jest załączyć do OFERTY – Załącznik Nr 7 „Parametry techniczne” uzupełniony - dla wszystkich oferowanych urządzeń, sprzętu, wyposażenia, w tym opis oferowanych produktów potwierdzający spełnianie wszystkich parametrów i wymogów określonych przez Zamawiającego. Załączone opisy, dokumenty muszą umożliwić Zamawiającemu weryfikację oferowanych przez Wykonawcę rozwiązań pod względem wymaganych parametrów technicznych i funkcjonalnych. Brak złożenia zał. Nr 7 stanowi brak możliwości oceny oferty a tym samym podstawę odrzucenia oferty z postępowania.
3.5. Dostarczone produkty muszą spełniać następujące warunki:
a) Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, niepowystawowy i wolny od obciążeń prawami osób trzecich,
b) posiadać okres gwarancji nie krótszy aniżeli określony dla poszczególnych urządzeń, sprzętu, produktów, pomocy dydaktycznych w załączniku nr 7 do SWZ, a jeżeli Zamawiający w Zał. Nr 7 nie wskazuje, to okres gwarancji wynosi minimum 12 miesięcy,
c) oferowane urządzenia, sprzęt w dniu składania ofert nie mogą być przeznaczone przez producenta do wycofania z produkcji lub sprzedaży,
d) Wszystkie dostarczone urządzenia, sprzęt, produkty muszą, pochodzić z legalnego źródła, być objęte pakietem usług gwarancyjnych zawartych w cenie produktu.
3.6. UWAGA: Ilekroć w dokumentacji, wskazano markę lub pochodzenie produktu lub urządzenia, należy przyjąć, że za każdą nazwą jest umieszczone słowo „lub równoważne”, tzn. że materiały, urządzenia, produkty itp. będą posiadały (charakteryzowały się) wszystkimi parametrami nie gorszymi niż opisane w niniejszej dokumentacji, dla danej pozycji zamówienia.
3.7. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia wskazane są konkretne rozwiązania techniczne, dopuszcza się stosowanie rozwiązań równoważnych, co do ich cech i parametrów, a wszystkie ewentualne nazwy firmowe urządzeń i wyrobów użyte w opisie przedmiotu zamówienia powinny być traktowane jako definicje standardowe, a nie konkretne nazwy firmowe urządzeń, wyrobów zastosowanych w niniejszej dokumentacji. Obowiązek udowodnienia równoważności leży po stronie Wykonawcy.


5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA, GWARANCJA
5.1. Wykonawca zobowiązany jest wykonać zamówienie w terminie: do 30 dni od dnia podpisania umowy o zamówienie publiczne. Wykonawca może skrócić termin wykonania zamówienia maksymalnie o 15 dni. Skrócenie terminu wykonania zamówienia stanowi jedno z kryterium oceny oferty. Skrócenie terminu wykonania zamówienia określa Wykonawca w dniach - w formularzu ofertowym – załącznik nr 1 do SWZ, wpisując o ile dni skraca termin realizacji zamówienia w stosunku do terminu maksymalnego.
5.2. Zamawiający wymaga udzielenia minimum 12 miesięcznego okresu gwarancji na przedmiot zamówienia. Okres gwarancji jest liczony od dnia podpisania protokołu odbioru przedmiotu umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09332000-5 - Instalacje słoneczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

4.5.5.) Wartość części: 175727,64 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Doposażenie pracowni OZE” w ramach projektu nr FELD.08.08.-IZ.00-0050/23 pn. „Nowe kompetencje i kwalifikacje – lepsza przyszłość zawodowa” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z uwagi na obszerny opis zawarty jest w załączniku nr 7 – 7.1. do 7.3. do SWZ dla danej części zamówienia. Zamówienie zostało podzielone na 3 części, w tym w szczególności dostawa na:
3.2.1. Część Nr 1: stanowisko dydaktyczne w zakresie lamp solarnych, pomp ciepła, inteligentne systemy energetyczne
KOD CPV: 09332000-5: Instalacje słoneczne, 39162110 – 9 Sprzęt dydaktyczny
3.2.2. Część Nr 2: urządzenia, artykuły elektroniczne, elektryczne
KOD CPV: 31711000-3 Artykuły elektroniczne, 31711500-8 Części podzespołów elektronicznych, 39162100-6 Pomoce dydaktyczne
3.2.3. Część Nr 3: Artykuły dydaktyczne, sprzęt dydaktyczny
Kod CPV: 39162100-6 Pomoce dydaktyczne

3.3. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa do siedziby Zamawiającego nowego, nie powystawowego przedmiotu zamówienia. Dostarczony sprzęt – urządzenia, pomoce dydaktyczne muszą być objęte co najmniej okresem gwarancji wynoszącym minimum 12 miesięcy.
3.4. Wykonawca, zobowiązany jest załączyć do OFERTY – Załącznik Nr 7 „Parametry techniczne” uzupełniony - dla wszystkich oferowanych urządzeń, sprzętu, wyposażenia, w tym opis oferowanych produktów potwierdzający spełnianie wszystkich parametrów i wymogów określonych przez Zamawiającego. Załączone opisy, dokumenty muszą umożliwić Zamawiającemu weryfikację oferowanych przez Wykonawcę rozwiązań pod względem wymaganych parametrów technicznych i funkcjonalnych. Brak złożenia zał. Nr 7 stanowi brak możliwości oceny oferty a tym samym podstawę odrzucenia oferty z postępowania.
3.5. Dostarczone produkty muszą spełniać następujące warunki:
a) Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, niepowystawowy i wolny od obciążeń prawami osób trzecich,
b) posiadać okres gwarancji nie krótszy aniżeli określony dla poszczególnych urządzeń, sprzętu, produktów, pomocy dydaktycznych w załączniku nr 7 do SWZ, a jeżeli Zamawiający w Zał. Nr 7 nie wskazuje, to okres gwarancji wynosi minimum 12 miesięcy,
c) oferowane urządzenia, sprzęt w dniu składania ofert nie mogą być przeznaczone przez producenta do wycofania z produkcji lub sprzedaży,
d) Wszystkie dostarczone urządzenia, sprzęt, produkty muszą, pochodzić z legalnego źródła, być objęte pakietem usług gwarancyjnych zawartych w cenie produktu.
3.6. UWAGA: Ilekroć w dokumentacji, wskazano markę lub pochodzenie produktu lub urządzenia, należy przyjąć, że za każdą nazwą jest umieszczone słowo „lub równoważne”, tzn. że materiały, urządzenia, produkty itp. będą posiadały (charakteryzowały się) wszystkimi parametrami nie gorszymi niż opisane w niniejszej dokumentacji, dla danej pozycji zamówienia.
3.7. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia wskazane są konkretne rozwiązania techniczne, dopuszcza się stosowanie rozwiązań równoważnych, co do ich cech i parametrów, a wszystkie ewentualne nazwy firmowe urządzeń i wyrobów użyte w opisie przedmiotu zamówienia powinny być traktowane jako definicje standardowe, a nie konkretne nazwy firmowe urządzeń, wyrobów zastosowanych w niniejszej dokumentacji. Obowiązek udowodnienia równoważności leży po stronie Wykonawcy.


5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA, GWARANCJA
5.1. Wykonawca zobowiązany jest wykonać zamówienie w terminie: do 30 dni od dnia podpisania umowy o zamówienie publiczne. Wykonawca może skrócić termin wykonania zamówienia maksymalnie o 15 dni. Skrócenie terminu wykonania zamówienia stanowi jedno z kryterium oceny oferty. Skrócenie terminu wykonania zamówienia określa Wykonawca w dniach - w formularzu ofertowym – załącznik nr 1 do SWZ, wpisując o ile dni skraca termin realizacji zamówienia w stosunku do terminu maksymalnego.
5.2. Zamawiający wymaga udzielenia minimum 12 miesięcznego okresu gwarancji na przedmiot zamówienia. Okres gwarancji jest liczony od dnia podpisania protokołu odbioru przedmiotu umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31711000-3 - Artykuły elektroniczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31711500-8 - Części podzespołów elektronicznych

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.5.) Wartość części: 90312,68 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Doposażenie pracowni OZE” w ramach projektu nr FELD.08.08.-IZ.00-0050/23 pn. „Nowe kompetencje i kwalifikacje – lepsza przyszłość zawodowa” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z uwagi na obszerny opis zawarty jest w załączniku nr 7 – 7.1. do 7.3. do SWZ dla danej części zamówienia. Zamówienie zostało podzielone na 3 części, w tym w szczególności dostawa na:
3.2.1. Część Nr 1: stanowisko dydaktyczne w zakresie lamp solarnych, pomp ciepła, inteligentne systemy energetyczne
KOD CPV: 09332000-5: Instalacje słoneczne, 39162110 – 9 Sprzęt dydaktyczny
3.2.2. Część Nr 2: urządzenia, artykuły elektroniczne, elektryczne
KOD CPV: 31711000-3 Artykuły elektroniczne, 31711500-8 Części podzespołów elektronicznych, 39162100-6 Pomoce dydaktyczne
3.2.3. Część Nr 3: Artykuły dydaktyczne, sprzęt dydaktyczny
Kod CPV: 39162100-6 Pomoce dydaktyczne

3.3. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa do siedziby Zamawiającego nowego, nie powystawowego przedmiotu zamówienia. Dostarczony sprzęt – urządzenia, pomoce dydaktyczne muszą być objęte co najmniej okresem gwarancji wynoszącym minimum 12 miesięcy.
3.4. Wykonawca, zobowiązany jest załączyć do OFERTY – Załącznik Nr 7 „Parametry techniczne” uzupełniony - dla wszystkich oferowanych urządzeń, sprzętu, wyposażenia, w tym opis oferowanych produktów potwierdzający spełnianie wszystkich parametrów i wymogów określonych przez Zamawiającego. Załączone opisy, dokumenty muszą umożliwić Zamawiającemu weryfikację oferowanych przez Wykonawcę rozwiązań pod względem wymaganych parametrów technicznych i funkcjonalnych. Brak złożenia zał. Nr 7 stanowi brak możliwości oceny oferty a tym samym podstawę odrzucenia oferty z postępowania.
3.5. Dostarczone produkty muszą spełniać następujące warunki:
a) Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, niepowystawowy i wolny od obciążeń prawami osób trzecich,
b) posiadać okres gwarancji nie krótszy aniżeli określony dla poszczególnych urządzeń, sprzętu, produktów, pomocy dydaktycznych w załączniku nr 7 do SWZ, a jeżeli Zamawiający w Zał. Nr 7 nie wskazuje, to okres gwarancji wynosi minimum 12 miesięcy,
c) oferowane urządzenia, sprzęt w dniu składania ofert nie mogą być przeznaczone przez producenta do wycofania z produkcji lub sprzedaży,
d) Wszystkie dostarczone urządzenia, sprzęt, produkty muszą, pochodzić z legalnego źródła, być objęte pakietem usług gwarancyjnych zawartych w cenie produktu.
3.6. UWAGA: Ilekroć w dokumentacji, wskazano markę lub pochodzenie produktu lub urządzenia, należy przyjąć, że za każdą nazwą jest umieszczone słowo „lub równoważne”, tzn. że materiały, urządzenia, produkty itp. będą posiadały (charakteryzowały się) wszystkimi parametrami nie gorszymi niż opisane w niniejszej dokumentacji, dla danej pozycji zamówienia.
3.7. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia wskazane są konkretne rozwiązania techniczne, dopuszcza się stosowanie rozwiązań równoważnych, co do ich cech i parametrów, a wszystkie ewentualne nazwy firmowe urządzeń i wyrobów użyte w opisie przedmiotu zamówienia powinny być traktowane jako definicje standardowe, a nie konkretne nazwy firmowe urządzeń, wyrobów zastosowanych w niniejszej dokumentacji. Obowiązek udowodnienia równoważności leży po stronie Wykonawcy.

5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA, GWARANCJA
5.1. Wykonawca zobowiązany jest wykonać zamówienie w terminie: do 30 dni od dnia podpisania umowy o zamówienie publiczne. Wykonawca może skrócić termin wykonania zamówienia maksymalnie o 15 dni. Skrócenie terminu wykonania zamówienia stanowi jedno z kryterium oceny oferty. Skrócenie terminu wykonania zamówienia określa Wykonawca w dniach - w formularzu ofertowym – załącznik nr 1 do SWZ, wpisując o ile dni skraca termin realizacji zamówienia w stosunku do terminu maksymalnego.
5.2. Zamawiający wymaga udzielenia minimum 12 miesięcznego okresu gwarancji na przedmiot zamówienia. Okres gwarancji jest liczony od dnia podpisania protokołu odbioru przedmiotu umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.5.) Wartość części: 55458,04 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 214429,59 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 307075,65 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 214429,59 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Micro M. Kowalski, Z. Kowalska spółka cywilna, ul. Kossaka 12, 48-385 Otmuchów województwo: opolskie, NIP: 753 245 07 47, REGON: 381410375

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Micro M. Kowalski, Z. Kowalska spółka cywilna, ul. Kossaka 12, 48-385 Otmuchów województwo: opolskie, NIP: 753 245 07 47, REGON: 381410375

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7532450747

7.3.3) Ulica: ul. Kossaka 12

7.3.4) Miejscowość: Otmuchów

7.3.5) Kod pocztowy: 48-385

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 214429,59 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 112599,61 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 367217,73 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 112599,61 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: METALZBYT-HURT SP. Z O.O., USŁUGOWA 4, 43-392 MIĘDZYRZECZE DOLNE, Województwo ŚLĄSKIE, NIP: 5471598442, REGON: 070794899

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5471598442

7.3.3) Ulica: USŁUGOWA 4

7.3.4) Miejscowość: MIĘDZYRZECZE DOLNE

7.3.5) Kod pocztowy: 43-392

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 112599,61 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 52639,08 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 182024,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 52639,08 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Inżynieryjne Martex Marcin Puźniak, Gorzeszów 19, 58-405 Krzeszów, Województwo: dolnośląskie, NIP: 6211772122, REGON: 021829857

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6211772122

7.3.3) Ulica: Gorzeszów 19,

7.3.4) Miejscowość: Krzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 58-405

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 52639,08 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 dni

2025-03-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy