Przebudowa drogi powiatowej nr 1618N Szestno -Nakomiady w msc. Langanki

POWIAT KĘTRZYŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00121238
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00121238/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-13 13:36
Lokalizacja
Kętrzyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-424267f0-a4ef-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
7421842131
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi projektowania rurociągów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00121238 z dnia 2022-04-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1618N Szestno -Nakomiady w msc. Langanki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT KĘTRZYŃSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742451

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Grunwaldzki 1

1.5.2.) Miejscowość: Kętrzyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-400

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: izabela.dados@starostwo.ketrzyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.starostwo.ketrzyn.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/starostwo.ketrzyn/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej nr 1618N Szestno -Nakomiady w msc. Langanki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-424267f0-a4ef-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00121238

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00036327/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Przebudowa drogi powiatowej nr 1618N Szestno -Nakomiady w msc. Langanki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00099018/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUIWPK.343.6.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi powiatowej nr 1618N Szestno-Nakomiady w msc. Langanki - w zakresie opisanym w programie funkcjonalno – użytkowym oraz załącznikach w systemie zaprojektuj i zbuduj na odcinku o długości 950 mb, obejmującym opracowanie dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi uzgodnieniami i decyzjami oraz wykonanie robót budowlanych.
Obejmuje w szczególności:
1) Opracowanie dokumentacji projektowej pn. Przebudowa drogi powiatowej nr 1618N Szestno-Nakomiady w msc. Langanki z niezbędnymi uzgodnieniami, uwzględniającej założenia PFU,
2) Wykonanie robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową:
a) Wykonanie robót przygotowawczych w tym wycinki drzew,
b) Wykonanie robót ziemnych,
c) Wykonanie warstw podbudowy z kruszyw,
d) Wykonanie nawierzchni jezdni, zjazdów, chodników,
e) Wykonanie robót wykończeniowych, w tym oświetlenia przejścia i zatok autobusowych, wykonanie poboczy,
f) Wykonanie nowego oznakowania drogi i pasa drogowego,
3) Montaż tablic informacyjnych,
4) Sporządzenie dokumentacji powykonawczej.
2. Szczegółowe rozwiązania a w szczególności techniczne, technologiczne, materiałowe, organizacyjne, określa Program Funkcjonalno- Użytkowy - zał. nr 9 do SWZ.
3. Szczegółowe informacje w szczególności dotyczące rozliczenia zamówienia zawiera projekt umowy, stanowiący zał. nr 8 do SWZ.
4. Zamawiający nie dopuszcza rozwiązań równoważnych do opisanych w zał. nr 9 do SWZ.
5. Zamawiający w związku z art. 91 ust. 2 Pzp wskazuje powody braku podziału przedmiotowego zamówienia na części:
- Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robot budowlanych na odcinku drogi o długości 950 mb w terenie zabudowanym w obrębie wsi Langanki. Należyte wykonanie zadania wymaga jednorodnego projektu robót i koordynacji robót na całym odcinku, w celu zachowania jednorodności konstrukcji oraz zminimalizowania utrudnień dla mieszkańców wsi. Wprowadzenie na przedmiotowy odcinek kilku wykonawców w tym samym czasie uniemożliwiłoby koordynację prac projektowych a w czasie realizacji, transportu na drogach dojazdowych do budowy. Podzielenie zadania wiązałoby się również z podwojeniem kosztów jednostkowych związanych z dowozem maszyn i urządzeń niezbędnych do frezowania nawierzchni, ułożenia podbudowy i nawierzchni drogi.
Numeracja ustępów zgodna z SWZ, pełny tekst w rozdz. V SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71322200-3 - Usługi projektowania rurociągów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty; Uzasadnienie faktyczne: Postępowanie przetargowe podlega unieważnieniu, ponieważ do wyznaczonego terminu składania ofert tj. do dnia 11.04.2022 r. do godz. 9:00 nie wpłynęła żadna oferta.
2022-04-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane