BUDOWA CMENTARZA KOMUNALNEGO PRZY UL. DUKIELSKIEJ W GORLICACH W ZAKRESIE WYKONANIA MURU OPOROWEGO GŁÓWNEGO
Miasto Gorlice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00118665
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00118665/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-12 10:31
- Lokalizacja
- Gorlice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-52af385a-a908-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 7382125507
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00118665 z dnia 2022-04-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA CMENTARZA KOMUNALNEGO PRZY UL. DUKIELSKIEJ W GORLICACH W ZAKRESIE WYKONANIA MURU OPOROWEGO GŁÓWNEGO
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gorlice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893204
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 2
1.5.2.) Miejscowość: Gorlice
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: (18) 3551252
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.gorlice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gorlice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/5883051.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BUDOWA CMENTARZA KOMUNALNEGO PRZY UL. DUKIELSKIEJ W GORLICACH W ZAKRESIE WYKONANIA MURU OPOROWEGO GŁÓWNEGO2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-52af385a-a908-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00118665
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024778/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 BUDOWA CMENTARZA PRZY UL. DUKIELSKIEJ W GORLICACH – wykonanie muru oporowego – etap 1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00092634/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR-III.271.2.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1720023,41 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu przez Wykonawcę muru oporowego głównego w ramach zadania pn. „Budowa cmentarza komunalnego przy ulicy Dukielskiej w Gorlicach”.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
a) wykonanie robót przygotowawczych terenu objętego zadaniem, w tym wykonanie drogi technicznej (tymczasowej) koniecznej do realizacji muru oporowego,
b) fazę wykonawczą,
c) sporządzenie dokumentacji powykonawczej wraz z mapą geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej (mapa winna być opatrzona klauzulą urzędową przez organ Służby Geodezyjnej i Kartograficznej albo zawierać oświadczenie o uzyskaniu pozytywnego wyniku weryfikacji).
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa poniższa dokumentacja (UWAGA: z poniższej dokumentacji należy wykonać tylko roboty w zakresie muru oporowego głównego):
1) Projekt wykonawczy – załącznik nr 1 do SWZ,
2) Decyzja pozwolenia na budowę nr 676/2017 z dnia 27.11.2017 roku – załącznik nr 2 do SWZ,
3) Projekt zagospodarowania terenu – załącznik nr 3 do SWZ,
4) Projekt budowlany branży drogowej – załącznik nr 4 do SWZ,
5) Projekt budowlany branży konstrukcyjnej – załącznik nr 5 do SWZ,
6) Projekt budowlany branży sanitarnej – załącznik nr 6 do SWZ,
7) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót – załącznik nr 7 do SWZ,
8) Dokumentacja geologiczno – inżynierska – załącznik nr 8 do SWZ.
3. Przedmiar robót – załącznik nr 9 do SWZ stanowi element pomocniczy opisu przedmiotu zamówienia i ze względu na ryczałtowy charakter wynagrodzenia nie będzie stanowił podstawy do rozliczeń pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45215400-1 - Roboty na cmentarzach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania:W niniejszym postępowaniu nie złożono żadnej oferty a zatem konieczne jest unieważnienie postępowania.
Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255, pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj.: Dz.U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.) zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2022-04-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |