„Budowa skateparku w Multiparku Morena wraz z infrastrukturą towarzyszącą i urządzeniami małej architektury w ramach Budżetu Obywatelskiego 2021”.
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00118696
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00118696/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-12 10:38
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-341d3a11-aa7c-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 5840203274
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00118696 z dnia 2022-04-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa skateparku w Multiparku Morena wraz z infrastrukturą towarzyszącą
i urządzeniami małej architektury w ramach Budżetu Obywatelskiego 2021”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000168372
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żaglowa 11
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-560
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 58 320 51 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drmg@gdansk.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drmg.gdansk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/drmg_gdansk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka organizacyjna administracji samorządowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa skateparku w Multiparku Morena wraz z infrastrukturą towarzyszącąi urządzeniami małej architektury w ramach Budżetu Obywatelskiego 2021”.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-341d3a11-aa7c-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00118696
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021496/35/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.26 „Budowa skateparku w Multiparku Morena wraz z infrastrukturą towarzyszącą i urządzeniami małej architektury w ramach Budżetu Obywatelskiego 2021”.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00096199/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 46/BZP-U.510.35.2022.MW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.:
„Budowa skateparku w Multiparku Morena wraz z infrastrukturą towarzyszącą i urządzeniami małej architektury w ramach Budżetu Obywatelskiego 2021”.
2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wszystkie prace, czynności i roboty konieczne dla wykonania zadania inwestycyjnego, w tym następujące elementy:
• Budowę skateparku:
- ukształtowanie geometrii figur z piasku lub kruszywa;
- wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego;
- wykonanie urządzeń i przeszkód;
- wykonanie nawierzchni betonowej skateparku;
- wykonanie nacięć dylatacyjnych;
- wypełnienie nacięć dylatacyjnych masą poliuretanową;
• Pozostałe prace budowlane i montażowe:
- wykonanie oświetlenia skateparku;
- wykonanie utwardzeń łączących skatepark ze ścieżkami Multiparku
Morena;
- ukształtowanie i wzmocnienie skarp;
- montaż małej architektury: stojaki na rowery, kosz na śmieci, regulamin;
- wykonanie nowych nasadzeń zieleni niskiej, trawników;
- uporządkowanie zieleni istniejącej;
- zapewnienie odpowiedniego odwodnienia terenu poprzez obniżenia
terenu.
Ponadto, o ile dla wykonania robót budowlanych wchodzących w zakres przedmiotu zamówienia będzie konieczne wykonanie innych robót, czynności dokonanie zgłoszeń lub uzyskanie decyzji i zezwoleń, to Wykonawca wykona te roboty i czynności oraz uzyska niezbędne zgłoszenia, decyzje i zezwolenia własnym kosztem i staraniem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2022-04-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |