Rozbudowa i modernizacja budynku Urzędu Miasta – etap III
Miasto Rydułtowy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00118962
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00118962/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-12 12:29
- Lokalizacja
- Rydułtowy, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6cae76a9-ab57-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 6471017693
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00118962 z dnia 2022-04-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa i modernizacja budynku Urzędu Miasta – etap III
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Rydułtowy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258635
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ofiar Terroru 36
1.5.2.) Miejscowość: Rydułtowy
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-280
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 324537411
1.5.8.) Numer faksu: 324537410
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@rydultowy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rydultowy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/rydultowy1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa i modernizacja budynku Urzędu Miasta – etap III2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6cae76a9-ab57-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00118962
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015788/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Rozbudowa i modernizacja budynku Urzędu Miasta – etap III
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00097414/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BP.271.000007.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 117909,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę wentylacji grawitacyjnej w segmencie A budynku Urzędu Miasta w Rydułtowach celem jej usprawnienia.
2. Przedmiotem zamówienia wg załączonej mapy poglądowej stanowiącej załącznik nr 7 do SWZ jest wykonanie robót budowlanych dotyczących pierwotnej części budynku Urzędu Miasta w Rydułtowach (segment A) obejmujących:
1) podłączenie poszczególnych pomieszczeń do istniejących przewodów kominowych,
2) wykonanie nowych przewodów kominowych – wentylacyjnych i podłączenie do nich poszczególnych pomieszczeń,
3) wyprowadzenie przewodów kominowych ponad połać dachu na wysokość min. 1,0 m oraz wyposażenie ich w zadaszenia lub nasady stabilizujące ciąg kominowy,
4) zainstalowanie w istniejących oknach nawiewników okiennych – ciśnieniowych,
5) roboty malarskie (z wyłączeniem korytarzy głównych, przyziemia, parteru, I i II piętra oraz klatki schodowej).
3. Zamówienie obejmuje realizację robót w zakresie segmentu A budynku Urzędu Miasta w Rydułtowach w szczególności:
1) roboty przygotowawcze,
2) roboty montażowe instalacji wentylacji,
3) roboty budowlane,
4) roboty malarskie.
4. Szczegółowy zakres prac określa dokumentacja projektowa, w tym przedmiar robót, oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie wskazanym w specyfikacji warunków zamówienia, tj. do dnia 11.04.2022 r. do godz. 12:00 na platformie zakupowej nie została złożona żadna oferta, wobec powyższego zaistniała przesłanka unieważnienia postępowania.Brak jakiejkolwiek oferty w postępowaniu implikuje konieczność unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie przepisu art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
Art. 255 pkt 1 ustawy Pzp stanowi: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-04-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |