Remont chodników i nawierzchni asfaltowej na drodze powiatowej nr 2198K ul. Poniatowskiego w miejscowości Słomniki
ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00119299
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00119299/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-12 13:25
- Lokalizacja
- Batowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9393cf3d-9310-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 6772084980
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00119299 z dnia 2022-04-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont chodników i nawierzchni asfaltowej na drodze powiatowej nr 2198K ul. Poniatowskiego w miejscowości Słomniki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351579270
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Karola Wojtyły 106
1.5.2.) Miejscowość: Batowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-086
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 126221010
1.5.8.) Numer faksu: 126221012
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdpk.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpk.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.malopolska.pl/zdpkrakowskiego,m,401969,zamowienia-publiczne-o-wartosci-powyzej-130-000-zlotych.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Drogownictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont chodników i nawierzchni asfaltowej na drodze powiatowej nr 2198K ul. Poniatowskiego w miejscowości Słomniki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9393cf3d-9310-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00119299
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00029928/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.34 Remont ul. Poniatowskiego w Słomnikach DP nr 2198K
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00063618/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/261/13/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Remont drogi powiatowej nr 2198K ul. Poniatowskiego polegający na wymianie nawierzchni asfaltowej poprzez sfrezowanie starej i położenie w miejscu istniejącej, nowej nakładki bitumicznej oraz wymianie istniejącej nawierzchni na chodnikach i zjazdach wraz z krawężnikami i obrzeżami w miejscowości Słomniki gmina Słomniki”. Droga objęta przedmiotowym zamówieniem posiada kategorię ruchu KR3.
2. Zakres robót obejmuje:
1) mechaniczne cięcie szczelin w nawierzchni bitumicznej;
2) frezowanie profilujące istniejącej nawierzchni bitumicznej raz z odwozem urobku na odkład;
3) regulacja wysokościowa studzienek wodościekowych, włazów kanalizacyjnych oraz zasuw przyłączy wodociągowych;
4) rozbiórka krawężników i obrzeży betonowych z odwozem i utylizacją;
5) ustawienie nowych krawężników i obrzeży betonowych;
6) rozbiórka chodnika z płyt betonowych z odwozem i utylizacją;
7) rozbiórka chodnika z kostki z posortowaniem na paletach i odwozem na miejsce wskazane przez zamawiającego;
8) rozbiórka warstwy podbudowy chodnika i ponowne jej wykonanie z kruszyw łamanych;
9) rozbiórka zjazdów betonowych wraz z odwozem i utylizacją;
10) ułożenie kostki na chodniku i zjazdach
11) wykonanie warstwy wyrównawczej nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego BA AC16W;
12) wykonanie warstwy ścieralnej nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego BA AC11S;
13) ułożenie ścieku przykrawężnikowego;
14) drobne naprawy elementów betonowych.
3. Szczegółowy zakres robót i sposób ich wykonania został określony w „tabeli elementów rozliczeniowych” i w Specyfikacjach Technicznych wykonania i odbioru robót (ST). Zamawiający zaleca dokonanie wizji w terenie.
4. Dokładna lokalizacja i zakres robót oraz termin ich wykonania będzie określony w protokole przekazania placu budowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
03452000-3 - Drzewa
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji
77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew
77211600-8 - Sadzenie drzew
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 414435,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 459702,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 414435,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Produkcyjno Handlowo Transportowa TRANSFIG Wiesław Figa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 677-004-99-85
7.3.4) Miejscowość: Przeginia Duchowna
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 414435,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 85 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-04-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |