Zagospodarowanie terenu wokół jeziora Dłużec w Baniach w celu poprawy kondycji zdrowotnej mieszkańców gminy Banie

Gmina Banie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00119356
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00119356/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-12 13:35
Lokalizacja
Banie, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1a1f0606-84f4-11ec-beb3-a2bfa38226ab
Identyfikator
8581726138
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychWodne roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

STB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMyślibórz, PL · lot 0
4 487 951,95 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00119356 z dnia 2022-04-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu wokół jeziora Dłużec w Baniach w celu poprawy kondycji zdrowotnej mieszkańców gminy Banie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Banie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684597

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Skośna 6

1.5.2.) Miejscowość: Banie

1.5.3.) Kod pocztowy: 74-110

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 915067000

1.5.8.) Numer faksu: 914166353

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@banie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.banie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://banie.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu wokół jeziora Dłużec w Baniach w celu poprawy kondycji zdrowotnej mieszkańców gminy Banie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a1f0606-84f4-11ec-beb3-a2bfa38226ab

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00119356

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027990/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Zagospodarowanie terenu wokół jeziora Dłużec w Baniach w celu poprawy kondycji zdrowotnej mieszkańców gminy Banie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00047080/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SPU.271.2.2022.KK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Zagospodarowanie terenu wokół jeziora Dłużec w Baniach, gmina Banie w celu poprawy kondycji zdrowotnej mieszkańców gminy Banie.

Zakresem przedmiotu zamówienia objęty został teren zlokalizowany w m. Banie, obręb Banie 1-5. Obejmuje on wykonanie pomostu spacerowego, wykonaniu instalacji sanitarnych, pawilonu, małej architektury, zewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej. Zakłada się remont istniejących i wykonanie nowych elementów zagospodarowania terenu m. in. pomost, nawierzchnie utwardzone, elementy małej architektury. Wprowadzenie nowych prozdrowotnych rozwiązań, wykonanie parkingu. Całość przedmiotu zamówienia ma za zadanie uporządkować zagospodarowanie terenu, oraz uporządkowanie sposobu użytkowania terenów rekreacyjnych w północnej części jeziora Dłużec.
Szczegółowy zakres robót, sposób wykonania i wymogi w zakresie technicznego spełnienia zamówienia zawiera projekt budowlano-wykonawczy z opisem technicznym oraz przedmiar robót oraz STWiOR stanowiące załączniki do umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45244000-9 - Wodne roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4487951,95 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4487951,95 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4487951,95 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STB Spółka z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5971727983

7.3.3) Ulica: Królewiecka 45

7.3.4) Miejscowość: Myślibórz

7.3.5) Kod pocztowy: 74-300

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4487951,95 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-10-30
2022-04-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane