Przebudowa pomieszczeń Bryły A1 w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie w celu poprawy dostępności dla pacjentów

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. Stanisława Popowskiego w Olsztynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00119517
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00119517/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-12 14:06
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-447edcae-aa21-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
7392954843
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

PEDBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL · lot 0
6 700 880,31 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00119517 z dnia 2022-04-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa pomieszczeń Bryły A1 w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie w celu poprawy dostępności dla pacjentów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. Stanisława Popowskiego w Olsztynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000295580

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żołnierska 18a

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-561

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wssd.olsztyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wssd.olsztyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.wssd.olsztyn.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa pomieszczeń Bryły A1 w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie w celu poprawy dostępności dla pacjentów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-447edcae-aa21-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00119517

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00029067/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Dostosowanie WSSD w Olsztynie do wybranych standardów dostępności służących poprawie dostępu do świadczeń medycznych oraz jakości obsługi pacjentów ze szczególnymi potrzebami

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

1. „Dostosowanie WSSD w Olsztynie od wybranych standardów dostępności służących poprawie dostępu do świadczeń medycznych oraz jakości obsługi pacjentów ze szczególnymi potrzebami (nr POWR.05.02.00-00-0044/18) 2.„Poprawa Sprawności Funkcjonowania WSSD w Olsztynie, w kontekście pandemii COVID-19, Nr konkursu: POIS.11.03.00-IP.04-00-001/21. REACT-EU działanie 11.3

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00094846/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZP-332-24PN-2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4454000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie pomieszczeń obiektu przychodni tj. poziomu I, II i +II „Bryły A1” w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.
Przebudowie podlegają:
A. Części pomieszczeń poziomu I „Bryły A1 wraz z rozbudową o strefę wejścia do „Bryły A2” WSSD
B. II piętro „Bryły A1” w celu poprawy dostępności do Działu Diagnostyki Obrazowej WSSD
C. Pomieszczenia na poziomie +II „Bryły A1” w celu przystosowania toalet dla pacjentów do obowiązujących przepisów

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6700880,31 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6700880,31 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6700880,31 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PBO PEDBUD Sp. z o. o. Sp. K. Siedziba: 11-041 Olsztyn, Gutkowo 49

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5842775046

7.3.4) Miejscowość: Olsztyn

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6700880,31 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-01-31
2022-04-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane