Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie powiatu nidzickiego z podziałem na 6 części

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W NIDZICY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00119411
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00119411/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-12 13:45
Lokalizacja
Nidzica, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-30e21c54-632f-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
9840088846
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00119411 z dnia 2022-04-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie powiatu nidzickiego z podziałem na 6 części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W NIDZICY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510750500

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kolejowa 29

1.5.2.) Miejscowość: Nidzica

1.5.3.) Kod pocztowy: 13-100

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 896252313

1.5.8.) Numer faksu: 896254129

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzdnidzica@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ww.bip.powiatnidzicki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzdn.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie drogami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie powiatu nidzickiego z podziałem na 6 części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-30e21c54-632f-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00119411

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002336/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Przebudowa drogi powiatowej Nr 1932N Janowo-Ryki Borkowo (gr. woj.)

1.1.7 Remont drogi powiatowej nr 1932N Janowo - Ryki Borkowo (gr. woj.)

1.1.8 Remont drogi powiatowej nr 1264N na odc. Łyna-Moczysko

1.1.9 Remont drogi powiatowej Nr 1991N na odcinku Kanigowo - Pawliki

1.1.10 Remont drogi powiatowej Nr 1550N na odc. Szymany-Kanigowo

1.1.11 Przebudowa drogi powiatowej Nr 1550N Kozłowo - Zaborowo-Kanigowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00328217/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 08/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 20415402,94 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 – Przebudowa drogi powiatowej Nr 1932N Janowo – Ryki Borkowo (gr. woj.)
1) Zakres robót obejmuje w szczególności:
a) Dla części nr 1: roboty przygotowawcze, podbudowa, nawierzchnia, roboty wykończeniowe, oznakowanie,
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR), przedmiarze robót, projekcie wykonawczym, projekcie/ wzorze umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.) Wartość części: 1642276,42 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 – Remont drogi powiatowej nr 1932N Janowo – Ryki Borkowo (gr. woj.)
Zakres robót obejmuje w szczególności:
Dla części nr 2 – roboty ziemne, podbudowy, nawierzchnia, roboty wykończeniowe, oznakowanie,
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR), przedmiarze robót, dokumentacji technicznej, projekcie/ wzorze umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.) Wartość części: 2601476,03 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 – Remont drogi powiatowej nr 1264N na odc. Łyna – Moczysko
1) Zakres robót obejmuje w szczególności:

Dla części nr 3 – roboty rozbiórkowe, odwodnienie korpusu drogowego, podbudowy, nawierzchnia, roboty wykończeniowe, oznakowanie
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR), przedmiarze robót, dokumentacji technicznej, projekcie/ wzorze umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.) Wartość części: 8810558,33 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4 – Remont drogi powiatowej Nr 1991N na odcinku Kanigowo – Pawliki
Zakres robót obejmuje w szczególności:
d) Dla części nr 4 – roboty ziemne, roboty rozbiórkowe, odwodnienie korpusu drogowego, podbudowy, nawierzchnia, roboty wykończeniowe, oznakowanie
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR), przedmiarze robót, dokumentacji technicznej, projekcie/ wzorze umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.) Wartość części: 642163,76 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 5 – Remont drogi powiatowej Nr 1550N na odc. Szymany – Kanigowo

1) Zakres robót obejmuje w szczególności:
e) Dla części nr 5 – roboty rozbiórkowe, roboty ziemne, podbudowy, nawierzchnia, roboty wykończeniowe, elementy ulic, oznakowanie, most
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR), przedmiarze robót, dokumentacji technicznej, projekcie/ wzorze umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.) Wartość części: 4117302,40 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 6 – Przebudowa drogi powiatowej Nr 1550N Kozłowo – Zaborowo – Kanigowo
Zakres robót obejmuje w szczególności:
f) Dla części nr 6 – roboty przygotowawcze, roboty rozbiórkowe, roboty ziemne, roboty odwadniające, podbudowa, nawierzchnia, pobocza i skarpy, roboty towarzyszące
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR), przedmiarze robót, projekcie budowlanym, projekcie/ wzorze umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.) Wartość części: 2601626,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na realizację zadania „Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie powiatu nidzickiego z podziałem na 6 części” Zamawiający zamierzał przeznaczyć środki z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych w wysokości 95%, a pozostałe 5% miał stanowić wkład własny powiatu. Zgodnie z ustaleniami pomiędzy Powiatem Nidzickim, a samorządami gminnymi funkcjonującymi na terenie Powiatu Nidzickiego wkład własny ponoszony jest według następującej proporcji: 50% Powiat i 50% Gmina.

Powiat Nidzicki dwukrotnie, pismem z dnia 31.01.2022r. oraz pismem z dnia 09.02.2022r. informował samorządy gminne o przeprowadzonym postępowaniu pt. „Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie powiatu nidzickiego z podziałem na 6 części.”, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych oraz o wysokości środków finansowych jakie dany samorząd winien zabezpieczyć, aby w/w postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego mogło zakończyć się podpisaniem umów.
Do wyznaczonych w pismach z dnia 31.01.2022r. oraz 09.02.2022 r. terminów, nie wpłynęły informacje o zabezpieczeniu środków finansowych przez samorządy gminne na realizację zadań określonych w w/w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.

Wobec powyższego brak jest zabezpieczenia 100 % finansowania na realizację przedmiotowej inwestycji, co w konkluzji doprowadziło do podjęcia przez Zamawiającego decyzji o unieważnieniu niniejszego postępowania na podstawie art. 310 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, ponieważ jak wskazuje się w przywołanym przepisie Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie części zamówienia nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia została przewidziana w Ogłoszeniu o zamówieniu.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na realizację zadania „Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie powiatu nidzickiego z podziałem na 6 części” Zamawiający zamierzał przeznaczyć środki z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych w wysokości 95%, a pozostałe 5% miał stanowić wkład własny powiatu. Zgodnie z ustaleniami pomiędzy Powiatem Nidzickim, a samorządami gminnymi funkcjonującymi na terenie Powiatu Nidzickiego wkład własny ponoszony jest według następującej proporcji: 50% Powiat i 50% Gmina.

Powiat Nidzicki dwukrotnie, pismem z dnia 31.01.2022r. oraz pismem z dnia 09.02.2022r. informował samorządy gminne o przeprowadzonym postępowaniu pt. „Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie powiatu nidzickiego z podziałem na 6 części.”, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych oraz o wysokości środków finansowych jakie dany samorząd winien zabezpieczyć, aby w/w postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego mogło zakończyć się podpisaniem umów.
Do wyznaczonych w pismach z dnia 31.01.2022r. oraz 09.02.2022 r. terminów, nie wpłynęły informacje o zabezpieczeniu środków finansowych przez samorządy gminne na realizację zadań określonych w w/w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.

Wobec powyższego brak jest zabezpieczenia 100 % finansowania na realizację przedmiotowej inwestycji, co w konkluzji doprowadziło do podjęcia przez Zamawiającego decyzji o unieważnieniu niniejszego postępowania na podstawie art. 310 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, ponieważ jak wskazuje się w przywołanym przepisie Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie części zamówienia nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia została przewidziana w Ogłoszeniu o zamówieniu.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na realizację zadania „Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie powiatu nidzickiego z podziałem na 6 części” Zamawiający zamierzał przeznaczyć środki z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych w wysokości 95%, a pozostałe 5% miał stanowić wkład własny powiatu. Zgodnie z ustaleniami pomiędzy Powiatem Nidzickim, a samorządami gminnymi funkcjonującymi na terenie Powiatu Nidzickiego wkład własny ponoszony jest według następującej proporcji: 50% Powiat i 50% Gmina.

Powiat Nidzicki dwukrotnie, pismem z dnia 31.01.2022r. oraz pismem z dnia 09.02.2022r. informował samorządy gminne o przeprowadzonym postępowaniu pt. „Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie powiatu nidzickiego z podziałem na 6 części.”, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych oraz o wysokości środków finansowych jakie dany samorząd winien zabezpieczyć, aby w/w postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego mogło zakończyć się podpisaniem umów.
Do wyznaczonych w pismach z dnia 31.01.2022r. oraz 09.02.2022 r. terminów, nie wpłynęły informacje o zabezpieczeniu środków finansowych przez samorządy gminne na realizację zadań określonych w w/w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.

Wobec powyższego brak jest zabezpieczenia 100 % finansowania na realizację przedmiotowej inwestycji, co w konkluzji doprowadziło do podjęcia przez Zamawiającego decyzji o unieważnieniu niniejszego postępowania na podstawie art. 310 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, ponieważ jak wskazuje się w przywołanym przepisie Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie części zamówienia nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia została przewidziana w Ogłoszeniu o zamówieniu.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na realizację zadania „Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie powiatu nidzickiego z podziałem na 6 części” Zamawiający zamierzał przeznaczyć środki z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych w wysokości 95%, a pozostałe 5% miał stanowić wkład własny powiatu. Zgodnie z ustaleniami pomiędzy Powiatem Nidzickim, a samorządami gminnymi funkcjonującymi na terenie Powiatu Nidzickiego wkład własny ponoszony jest według następującej proporcji: 50% Powiat i 50% Gmina.

Powiat Nidzicki dwukrotnie, pismem z dnia 31.01.2022r. oraz pismem z dnia 09.02.2022r. informował samorządy gminne o przeprowadzonym postępowaniu pt. „Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie powiatu nidzickiego z podziałem na 6 części.”, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych oraz o wysokości środków finansowych jakie dany samorząd winien zabezpieczyć, aby w/w postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego mogło zakończyć się podpisaniem umów.
Do wyznaczonych w pismach z dnia 31.01.2022r. oraz 09.02.2022 r. terminów, nie wpłynęły informacje o zabezpieczeniu środków finansowych przez samorządy gminne na realizację zadań określonych w w/w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.

Wobec powyższego brak jest zabezpieczenia 100 % finansowania na realizację przedmiotowej inwestycji, co w konkluzji doprowadziło do podjęcia przez Zamawiającego decyzji o unieważnieniu niniejszego postępowania na podstawie art. 310 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, ponieważ jak wskazuje się w przywołanym przepisie Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie części zamówienia nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia została przewidziana w Ogłoszeniu o zamówieniu.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na realizację zadania „Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie powiatu nidzickiego z podziałem na 6 części” Zamawiający zamierzał przeznaczyć środki z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych w wysokości 95%, a pozostałe 5% miał stanowić wkład własny powiatu. Zgodnie z ustaleniami pomiędzy Powiatem Nidzickim, a samorządami gminnymi funkcjonującymi na terenie Powiatu Nidzickiego wkład własny ponoszony jest według następującej proporcji: 50% Powiat i 50% Gmina.

Powiat Nidzicki dwukrotnie, pismem z dnia 31.01.2022r. oraz pismem z dnia 09.02.2022r. informował samorządy gminne o przeprowadzonym postępowaniu pt. „Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie powiatu nidzickiego z podziałem na 6 części.”, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych oraz o wysokości środków finansowych jakie dany samorząd winien zabezpieczyć, aby w/w postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego mogło zakończyć się podpisaniem umów.
Do wyznaczonych w pismach z dnia 31.01.2022r. oraz 09.02.2022 r. terminów, nie wpłynęły informacje o zabezpieczeniu środków finansowych przez samorządy gminne na realizację zadań określonych w w/w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.

Wobec powyższego brak jest zabezpieczenia 100 % finansowania na realizację przedmiotowej inwestycji, co w konkluzji doprowadziło do podjęcia przez Zamawiającego decyzji o unieważnieniu niniejszego postępowania na podstawie art. 310 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, ponieważ jak wskazuje się w przywołanym przepisie Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie części zamówienia nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia została przewidziana w Ogłoszeniu o zamówieniu.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na realizację zadania „Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie powiatu nidzickiego z podziałem na 6 części” Zamawiający zamierzał przeznaczyć środki z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych w wysokości 95%, a pozostałe 5% miał stanowić wkład własny powiatu. Zgodnie z ustaleniami pomiędzy Powiatem Nidzickim, a samorządami gminnymi funkcjonującymi na terenie Powiatu Nidzickiego wkład własny ponoszony jest według następującej proporcji: 50% Powiat i 50% Gmina.

Powiat Nidzicki dwukrotnie, pismem z dnia 31.01.2022r. oraz pismem z dnia 09.02.2022r. informował samorządy gminne o przeprowadzonym postępowaniu pt. „Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie powiatu nidzickiego z podziałem na 6 części.”, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych oraz o wysokości środków finansowych jakie dany samorząd winien zabezpieczyć, aby w/w postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego mogło zakończyć się podpisaniem umów.
Do wyznaczonych w pismach z dnia 31.01.2022r. oraz 09.02.2022 r. terminów, nie wpłynęły informacje o zabezpieczeniu środków finansowych przez samorządy gminne na realizację zadań określonych w w/w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.

Wobec powyższego brak jest zabezpieczenia 100 % finansowania na realizację przedmiotowej inwestycji, co w konkluzji doprowadziło do podjęcia przez Zamawiającego decyzji o unieważnieniu niniejszego postępowania na podstawie art. 310 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, ponieważ jak wskazuje się w przywołanym przepisie Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie części zamówienia nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia została przewidziana w Ogłoszeniu o zamówieniu.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

2022-04-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane