Modernizacja parkingu przy ul. Pestalozziego na os. Bartodzieje w Bydgoszczy (Program BBO)
Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00120374
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00120374/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-13 10:11
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5f2ec1d1-a9bf-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 5541006413
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00120374 z dnia 2022-04-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja parkingu przy ul. Pestalozziego na os. Bartodzieje w Bydgoszczy (Program BBO)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090476971
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Toruńska 174a
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-844
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 52-582-27-23
1.5.8.) Numer faksu: 52-582-27-77
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zarzad@zdmikp.bydgoszcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdmikp.bydgoszcz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.platformazakupowa.pl/pn/zdmikp_bydgoszcz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Budowa i utrzymanie sieci drogowej i obiektów inżynierskich, lokalny transport drogowy
1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie
Zamawiający 2
1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 090563842
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Toruńska 103
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-817
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 52-58-60-590
1.5.8.) Numer faksu: 52-586-60-573(593)
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mwik.bydgoszcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mwik.bydgoszcz.pl
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja parkingu przy ul. Pestalozziego na os. Bartodzieje w Bydgoszczy (Program BBO)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f2ec1d1-a9bf-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00120374
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018895/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Modernizacja parkingu przy ul. Pestalozziego na os. Bartodzieje w Bydgoszczy (Program BBO)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00094001/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 013/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 271007,65 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, w rozumieniu art. 7 pkt 21 uPzp, polegające na budowie w rozumieniu art. 3 pkt 6 i 7a ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane, w zakresie i na warunkach wykonania zamówienia szczegółowo określonych w:
- wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ;
- opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), dokumentacji projektowej (DP) oraz specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych (SST) pn. „Budowa ul. Pestalozziego w Bydgoszczy” opracowanych przez firmę PRO-ROAD Krzysztof Buk, które stanowią załącznik nr 1 do SWZ;
- wzorze kosztorysu ofertowego zawierającego przedmiar robót, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ
Zakres robót obejmuje budowę na działce ewidencyjnej 165/13 oraz 165/160 i 143 (gmina Miasto Bydgoszcz) odcinka ulicy o szerokości 5,0 m, długości ok. 38,5 m o nawierzchni z betonowej kostki brukowej wraz z miejscami postojowymi w tym miejscami dla osób niepełnosprawnych, ciągi piesze, system oświetlenia i odwodnienia jezdni. Początek opracowania stanowi skrzyżowanie z ulicą Zamenhofa.
Od strony Zespołu Szkół Budowlanych wzdłuż ogrodzenia zaprojektowano chodnik , na całej długości opracowania o nawierzchni z betonowej kostki brukowej (szer. 2,0 m ). Ponadto zadanie zakłada elementy odwodnienia ulicy poprzez budowę kanalizacji deszczowej, przebudowę kolidujących sieci energetycznych, zabezpieczenie istniejących sieci oraz uporządkowania przyległych terenów zielonych. Budowana ulica ma charakter ulicy dojazdowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z brakiem możliwości pozyskania środków finansowych na realizację zadania - zwiększenia przeznaczonych na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia środków finansowych, które wynoszą 271623,15 PLN, Zamawiający unieważnia postępowanie.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 381175,34 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 497972,86 PLN
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-04-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |