„Utworzenie ryneczku w Bielinach do handlu koszykowego” w formule „zaprojektuj i wybuduj” w ramach projektu pn. Bieliny jak nowe – rewitalizacja miejscowości gminnej Bieliny Etap II
GMINA BIELINY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00120220
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00120220/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-13 09:29
- Lokalizacja
- Bieliny, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6dfddc68-87fa-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 6572398774
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00120220 z dnia 2022-04-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Utworzenie ryneczku w Bielinach do handlu koszykowego” w formule „zaprojektuj i wybuduj” w ramach projektu pn. Bieliny jak nowe – rewitalizacja miejscowości gminnej Bieliny Etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BIELINY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009975
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Partyzantów 17
1.5.2.) Miejscowość: Bieliny
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-004
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje.ania@bieliny.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bieliny.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminabieliny.ezamawiajacy.pl/app/login1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Utworzenie ryneczku w Bielinach do handlu koszykowego” w formule „zaprojektuj i wybuduj” w ramach projektu pn. Bieliny jak nowe – rewitalizacja miejscowości gminnej Bieliny Etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6dfddc68-87fa-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00120220
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00012326/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Bieliny jak nowe – rewitalizacja miejscowości gminnej Etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt współfinansowany ze srodków Funduszu Rozwoju regionalnego w ramach RPO WŚ na lata 2014-2020 Oś priorytetowa Rozwój miast Działanie Rewitalizacja obszarów miejskich i wiejskich w ramach projektu Bieliny jak nowe – rewitalizacja miejscowości gminnej Bieliny Etap II2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00048451/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP 271.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 389145,60
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej oraz robót budowalnych w systemie zaprojektuj i wybuduj następującego zakresu:
• demontaż istniejącego ogrodzenia frontowego,
• rozbiórka betonowego cokołu oraz fundamentu ogrodzenia frontowego działki,
• rozbiórka istniejących schodów terenowych z kostki betonowej,
• rozbiórka fragmentu chodnika w miejscu projektowanego zjazdu na działkę,
• demontaż istniejącej studzienki kanalizacyjnej wraz z odcinkiem przyłącza (nowa lokalizację studzienki oraz przyłącza – opracować w projekcie budowlanym w branży sanitarnej)
• wykonanie niwelacji terenu w sposób łagodnie kierujący cały jego spadek w stronę projektowanego zjazdu oraz w stronę wschodnią terenu,
• budowa pawilonu handlowego,
• budowa toalety,
• budowa zadaszenia w formie wiaty,
• budowa zjazdu na działkę,
• wykonanie nawierzchni utwardzonych (kostka brukowa betonowa, płyty brukowe betonowe),
• wykonanie terenów zielonych (trawniki, zieleń ozdobna),
• wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej wewnętrznej
• wykonanie przyłączy wodno-kanalizacyjnych oraz przyłącze kanalizacji deszczowej,
• wykonanie przyłącza elektrycznego,
• wykonanie schodów terenowych,
• zagospodarowanie skarpy przyległej do działki,
• wykonanie oświetlenia terenu oraz wyposażenie terenu w elementy tymczasowe oraz małej architektury
2. Przedmiot zamówienia należy wykonać wg niżej wymienionych branż:
– architektura,
– konstrukcja,
– instalacje sanitarne,
– instalacje elektryczne,
– zagospodarowanie terenu,
– projekt niezbędnych przyłączy oraz przełożenie/przebudowa przyłączy/sieci kolidujących z projektowanymi elementami obiektu (zasilanie kablowe, wod-kan, kanalizacja deszczowa)
– kosztorysy inwestorskie,
– przedmiary
– STWiOR,
wraz z uzgodnieniami wymaganymi przepisami prawa budowlanego (zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (tj. Dz. U. z 2021 r. poz. 2351) oraz w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz. U. z 2002 r. nr 75 poz. 690 z późn. zm.).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45236000-0 - Wyrównywanie terenu
45262420-1 - Wznoszenie konstrukcji obiektów
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45422000-1 - Roboty ciesielskie
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 738000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 738000,00 PLN
| 2022-04-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |