Budowa wodociągu z ujęcia Gródki
Gmina Turobin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00120442
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00120442/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-13 10:27
- Lokalizacja
- Turobin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-79504c77-a9d0-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 9181971107
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00120442 z dnia 2022-04-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wodociągu z ujęcia Gródki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Turobin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369184
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 4
1.5.2.) Miejscowość: Turobin
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-465
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@turobin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.turobin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ugturobin.bip.lubelskie.pl oraz https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa wodociągu z ujęcia Gródki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-79504c77-a9d0-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00120442
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00022796/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa wodociągu z ujęcia Gródki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00095135/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2022.JA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa wodociągu z ujęcia Gródki. 2. Forma zamówienia to zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w rozumieniu ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. - Prawo budowlane, Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia za pomocą programu funkcjonalno-użytkowego. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie w tym wykonanie wszelkich prac projektowych, uzyskanie zezwolenia na realizację inwestycji uzyskanie innych wymaganych prawem decyzji, pozwoleń, zgłoszeń, a następnie wykonanie robót budowlanych oraz sprawowanie nadzoru autorskiego nad całością inwestycji w trakcie jej realizacji. 3. Zakres zamówienia obejmuje: a) wykonanie dokumentacji projektowej, w tym: koncepcji przebudowy ujęcia wody wraz z budową zbiornika wody czystej z przebiegiem projektowanych tras sieci wodociągowej z przyłączami (przekazanej do wcześniejszej akceptacji Zamawiającego), projektów wykonawczych, Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, przedmiarów oraz kosztorysów inwestorskich obejmujących w zakresie niezbędnym dla realizacji zadania; b) uzyskanie w imieniu Zamawiającego pozwolenia na budowę/zaświadczenia o braku sprzeciwu na zawiadomienie o zgłoszeniu robót niewymagających pozwolenia na budowę; c) realizację robót budowlanych polegających na wykonaniu wodociągu z ujęcia Gródki oraz uzyskaniu i imieniu Zamawiającego dokumentu pozwalającego na użytkowanie wykonanej sieci wodociągowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 4. Szczegółowy opis i zakres prac projektowych i robót budowlanych przedstawiony został w załączniku nr 11 do niniejszej SWZ - Programie Funkcjonalno-Użytkowym oraz rysunkach stanowiące integralną część SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu została złożona jedna oferta:1) BUDIMAR Sp. z o.o., ul. Zbożowa 26a; 20-827 Lublin - cena: 10 068 165,00 zł; okres gwarancji i rękojmi: 60 mies.;
Cena złożonej oferty znacznie przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. kwotę 6 614 940,00 zł brutto.
Wobec powyższego, po analizie możliwości finansowych jednostki, Zamawiający stwierdził, iż w chwili obecnej nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację przedmiotowego zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.
| 2022-04-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |