Przebudowa i rozbudowa odcinka ul. W. Witosa w Kłobuck
GMINA KŁOBUCK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00120896
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00120896/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-13 12:27
- Lokalizacja
- Kłobuck, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-17aa77f9-948d-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 5742055306
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00120896 z dnia 2022-04-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i rozbudowa odcinka ul. W. Witosa w Kłobuck
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KŁOBUCK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398273
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 11 Listopada 6
1.5.2.) Miejscowość: Kłobuck
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.7.) Numer telefonu: 34 310 01 50
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminaklobuck.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gminaklobuck.pl/main/index.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.gminaklobuck.pl/zamowienia_publiczne/ogloszenia_o_zamowieniach.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i rozbudowa odcinka ul. W. Witosa w Kłobuck2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17aa77f9-948d-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00120896
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00001472/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa i rozbudowa odcinka ul. Witosa w Kłobucku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.003.2022.SD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2837826,16 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i rozbudowa drogi gminnej nr 470 104S – ul. Witosa
w Kłobucku długość odcinka 629,21 m.
3.1 Ogólny opis przewidywanych robót:
Przebudowywany odcinek zawiera się od posesji nr 61 przy ul. Witosa do skrzyżowania z ul. Wspólną.
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie robót budowlanych:
Branża drogowa:
- rozbiórkę budowli kolidujących z projektowaną infrastrukturą,
- likwidację rowów przydrożnych,
- korektę przebiegu ulicy w planie,
- poszerzenie jezdni do szerokości 5,50m (+ poszerzenia na łukach),
- budowę jednostronnego chodnika,
- przebudowę skrzyżowania ul. Witosa z ul. Wspólną – korekta wlotu,
- przebudowę i budowę zjazdów z ul. Witosa na posesje przyległe,
- umocnienie skarp i poboczy,
- zagospodarowanie terenów zielonych,
- wycinkę roślinności w zakresie koniecznym
- wykonaniu oznakowania drogowego.
Branża sanitarna:
- budowa grawitacyjnej sieci kanalizacji deszczowej,
- budowa wpustów deszczowych wraz z przykanalikami,
- budowa wylotów kanalizacji deszczowej,
- przebudowa (wydłużenie) przyłącza kanalizacji sanitarnej,
- odwodnienie pasa robót ziemnych,
- odwodnienie wykopów.
Branża elektryczna:
- wymiana stanowisk słupowych linii nN – 8 szt.
- wymiana przyłączy napowietrznych – 14 szt.
- przewieszenie istniejących przyłączy napowietrznych – 3 szt,
- przestawienie istniejących stanowisk słupowych – 2 szt.
- budowa napowietrznej linii nN 0,4 kV ASXSn 4x50+25mm2 152/168 mb/mc
- przedłużenie i przełożenie istniejących przyłączy kablowych nN 0,4 kV – 3 szt.
- przedłużenie istniejącej linii kablowej nN 0,4 kV – 2 szt,
- budowa kanału technologicznego Ktu
- budowa kanału technologicznego Ktp
3.2. Szczegółowy zakres robót zawiera dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, przedmiary robót - stanowiące załączniki do SWZ.
3.4 Wykonawca jest zobowiązany do:
1) zapewnienia, na swój koszt, koniecznych nadzorów ze strony gestorów sieci uzbrojenia technicznego,
2) wykonania wszystkich prac, usług, dostaw towarzyszących robotom głównym (odległość transportu materiałów z rozbiórki należy kalkulować indywidualnie),
3) dokonania niezbędnego zabezpieczania i oznakowania terenu prowadzonych robót, w tym sporządzenie i zatwierdzenie czasowej organizacji ruchu.
4) zapewnienia, na swój koszt, kompleksowej obsługi geodezyjnej obejmującej również
sporządzenie i dostarczenie 2-ch egzemplarzy mapy z geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.
5) Wykonanie i zamontowanie tablicy informacyjnej o wymiarach 180x120cm, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 maja 2021 r. w sprawie określenia działań informacyjnych podejmowanych przez podmioty realizujące zadania finansowane lub dofinansowane z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych.
3.5 Ponadto do obowiązków Wykonawcy należy:
1) wykonywanie robót, odbiorów częściowych oraz organizację na terenie prowadzonych robót w oparciu o aktualne normy i przepisy;
2) opracowanie dokumentacji powykonawczej, w skład której wchodzi między innymi: dokumentacja projektowa z ewentualnymi zmianami powstałymi w trakcie prowadzonych prac potwierdzona akceptacją inspektora nadzoru;
3.6 Podstawą do opracowania opisu przedmiotu zamówienia oraz jego zakresu (ilościowo – rzeczowego) są następujące dokumenty:
1) dokumentacja projektowa - załącznik nr 9, 10, 11, 12 do SWZ,
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – załącznik nr 13 do SWZ,
3) przedmiar robót - załącznik nr 14 do SWZ,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3490526,18 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5452057,14 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3490526,18 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HUCZ” Spółka z o. o, Sp. K.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 243065652
7.3.3) Ulica: ul. Częstochowska 14
7.3.4) Miejscowość: Boronów
7.3.5) Kod pocztowy: 42-283
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
nie jest znany na etapie wyboru oferty
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3490526,18 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2022-04-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |