Budowa i modernizacja ogólnodostępnej infrastruktury kulturalnej dla mieszkańców Miasta Mława.

MIASTO MŁAWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00121178
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00121178/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-13 13:25
Lokalizacja
Mława, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-68a80c8a-a69e-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
5691760034
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00121178 z dnia 2022-04-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i modernizacja ogólnodostępnej infrastruktury kulturalnej dla mieszkańców Miasta Mława.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO MŁAWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377830

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stary Rynek 19

1.5.2.) Miejscowość: Mława

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.7.) Numer telefonu: 23 654 33 82

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@mlawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mlawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa i modernizacja ogólnodostępnej infrastruktury kulturalnej dla mieszkańców Miasta Mława.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-68a80c8a-a69e-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00121178

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020316/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa i modernizacja ogólnodostępnej infrastruktury kulturalnej dla mieszkańców Miasta Mława (MDK, MBP, MZZ)II kwartał - poprawa infrastruktury kulturalnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00091195/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.271.6.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa i modernizacja ogólnodostępnej infrastruktury kulturalnej dla mieszkańców Miasta Mława poprzez przebudowę, nadbudowę i rozbudowę Miejskiego Domu Kultury w Mławie oraz termomodernizację budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej i Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie”.
W ramach zadania zaplanowane jest wykonanie robót budowlanych dotyczących:
Zadanie nr I: obejmujące przebudowę, nadbudowę i rozbudowę Miejskiego Domu Kultury w Mławie. W skład robót wchodzą m.in.:
1) roboty budowlane, rozbiórki i wyposażenie wnętrz,
2) roboty elektryczne i słaboprądowe,
3) roboty sanitarne wentylacja i klimatyzacja,
4) Roboty sanitarne instalacje wodociągowe, p-poż., kanalizacji sanitarnej i c.o.
5) Roboty technologii kinowej, oświetlenia scenicznego, wysłon, kurtyny, nagłośnienia, sztankietów, systemu wspomagania osób niepełnosprawnych
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowo-kosztorysowa opracowana przez Firmę PA&B Pracownia Architektoniczna z siedzibą w Łodzi, ul. Krecia 7 zawierająca:
- Projekty techniczne budowlano - wykonawcze
- STWiORB
- Przedmiary robót.
Zadanie nr II: obejmujące termomodernizację budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej i Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie. W skład robót wchodzą m.in.:
1) elewacja,
2) izolacja zewnętrzna piwnic,
3) wymiana stolarki okiennej i drzwiowej,
- W miejsce istniejącej stolarki okiennej należy wycenić montaż okien zespolonych 3 -szybowych o współczynniku przenikania ciepła dla całego okna min. (Uw) 0,76 W/m2K dla szyby Us=0,5 W/m2K. W górnej części okien zastosować nawiewniki. Okna w konstrukcji drewnianej. Zachować należy dotychczasowe podziały polowe i wskazane wymiary zgodnie z projektowaną zatwierdzoną dokumentacją stolarką.
4) pokrycie i docieplenie stropodachu.
5) instalacje sanitarne, wentylacja, klimatyzacja
6) instalacje sanitarne instalacje wodociągowe, p-poż., kanalizacji sanitarnej i c.o.
7) instalacje elektryczne
8) system sygnalizacji pożarowej
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowo-kosztorysowa opracowana przez Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe REM-BUD Ciszewski Piotr z siedzibą w Drzcimiu, ul. Podgórna 2 zawierająca:
- Projekty techniczne budowlano - wykonawcze
- STWiORB
- Przedmiary robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyznaczonym terminie, tj. w dniu 8.04.2022 r., do godz. 10:00 Zamawiającemu nie została złożona żadna oferta. Wobec powyższego Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2022-04-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane