„Budowa odcinka sieci wodociągowej Huszlew – Zienie”
Gmina Huszlew
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00121504
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00121504/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-13 14:34
- Lokalizacja
- Huszlew, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a3f1a742-ac10-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 4960241880
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00121504 z dnia 2022-04-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa odcinka sieci wodociągowej Huszlew – Zienie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Huszlew
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Huszlew
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237523
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Huszlew 77
1.5.2.) Miejscowość: Huszlew
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-206
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 83 3580123
1.5.8.) Numer faksu: 83 3580108
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@huszlew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.huszlew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://huszlew.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa odcinka sieci wodociągowej Huszlew – Zienie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a3f1a742-ac10-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00121504
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00003402/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 ,,Budowa odcinka sieci wodociągowej Huszlew - Zienie''
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00098337/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BGK.271.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 183195,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Budowa odcinka sieci wodociągowej Huszlew – Zienie” na podstawie Warunków Technicznych, połączona zostanie z siecią istniejącą dz 160 PVC w węźle oznaczonym jako W2 na działce nr 174 w m. Huszlew i włączona zostanie do sieci istniejącej dz 160 PVC na działce nr 140/5 (pas drogi powiatowej nr 2036W) w węźle nr W1 w m. Zienie.
W węzłach W1 i W2 zamontowane zostaną zasuwy odcinające dn150.
Sieć wodociągowa z rur PE100 RC SDR11 dz 160/14,6, bez konieczności stosowania podsypki i zasypki piaskowej na ciśnienie 1,6 MPa łączona będzie za pomocą zgrzewów doczołowych.
Zgodnie z warunkami zawartymi w decyzji o pozwoleniu na lokalizację projektowanej sieci w pasach dróg powiatowych rurociągi zakładane będą metodą bezwykopowa czyli przewiertem sterowanym. Jedynie komory połączeniowe i w miejscach gdzie przewiert nie będzie możliwy do wykonania (krótkie odcinki ze zmianą kierunku, połączenia z węzłami na sieci istniejącej itp.) rurociągi zakładane będą metodą rozkopu o ścianach pionowych z odeskowaniem.
Nad rurociągiem, tam gdzie to możliwe, przewiduje się taśmę ostrzegawczą koloru niebieskiego o szerokości minimum 0,20 m z wkładką metalową ułatwiającą lokalizację rurociągu, zlokalizowaną 0,20 m ponad rurociągiem.
Łączna długość sieci wodociągowej wyniesie 3219,0 m w tym:
- sieć w pasie drogi nr 2034W - 3129 m
- sieć w pasie drogi nr 2036W - 13 m
Pozostała długość czyli 77 m znajdzie się poza pasami dróg powiatowych.
Orientacyjne długości sieci zakładane metodą bezwykopową lub rozkopem wynosić będą:
PE dz 160/14,6 - 2864 m przewiert sterowany
PE dz 280/25,4 - 279 m przewiert sterowany
PE dz 160/14,6 - 81 m rozkop o ścianach pionowych z odeskowaniem pełnym
Na sieci zgodnie z warunkami ZDP zakładane będą rury osłonowe metodą przewiertu pod wszystkimi projektowanymi zjazdami po stronie wschodniej drogi powiatowej nr 2034W oraz pod przejściem poprzecznym pod drogą nr 2036W (działka nr 146 w Zieniach). Średnica rur osłonowych z PE100RCSDR11 dz 280/25,4. Łączna długość rur osłonowych wyniesie
27 szt./279 m
Uzbrojenia sieci stanowić będą :
- zasuwy żel-wod. kołnierzowa dn 150 - 6 szt. (węzeł W1 i W2)
Głębokość posadowienia rurociągów wodociągowych wyniesie minimum 1,60 m licząc od osi rury przewodowej do najniższej rzędnej terenu istniejącego lub projektowanego. Rzędne terenu projektowanych rowów, przepustów i zjazdów ustalono w oparciu o projekt budowlany przebudowy drogi powiatowej nr 2034W relacji Łuzki - Huszlew - Dziadkowskie -granica województwa. Zakłada się, że projekt budowlany sieci wodociągowej zrealizowany zostanie przed przebudową drogi nr 2034W. Przed przystąpieniem do realizacji sieci wodociągowej Wykonawca robót sporządzi projekt organizacji robót zgodnie z wymogami decyzji ZDP w Łosicach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie cena złożonych ofert przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1110444,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1816710,00
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-04-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |