Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Dubicze Cerkiewne
Gmina Dubicze Cerkiewne
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00121781
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00121781/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-13 20:16
- Lokalizacja
- Dubicze Cerkiewne, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-185ba2db-988a-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 6030014518
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00121781 z dnia 2022-04-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Dubicze Cerkiewne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dubicze Cerkiewne
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659266
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główna 65
1.5.2.) Miejscowość: Dubicze Cerkiewne
1.5.3.) Kod pocztowy: 17-204
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@dubicze-cerkiewne.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: dubicze-cerkiewne.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/dubicze_cerkiewne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Dubicze Cerkiewne2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-185ba2db-988a-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00121781
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015335/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Dubicze Cerkiewne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00070178/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.271.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj przy realizacji inwestycji dotyczącej przebudowy: drogi Nr geodezyjny 664/90 – ul. Brzozowa w m. Dubicze Cerkiewne (na odcinku od ul. Osiedlowej Nr 108692B do ul. Akacjowej nr geod. 664/96, o dł. ok. 140m);
drogi Nr geod część 468/1 w obrębie geodezyjnym Tofiłowce (na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową Nr 1675B do końca terenów zabudowanych – część ulicy w Tofiłowcach – o długości 200m);
drogi Nr geod. 1166 i 1170 w obrębie geodezyjnym wsi Grabowiec (na odcinku od skrzyżowania z drogą gminną Nr 108674B do skrzyżowania z drogą powiatową Nr 1676B – część ulicy wiejskiej we wsi Grabowiec – o dł. ok. 1100m);
drogi Nr geod. 1180 i część 1184 w obrębie geodezyjnym wsi Grabowiec (na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową 1676B do skrzyżowania z drogą gminną Nr 108673B – część ulicy wiejskiej we wsi Grabowiec – o dł. ok. 810m).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232452-5 - Roboty odwadniające
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.5.) Wartość części: 2220716,65 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj przy realizacji inwestycji dotyczącej przebudowy: drogi Nr 108678B na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową Nr 1654B do skrzyżowania z drogą powiatową Nr 1667B (trasa Czechy Orlańskie – Stacja PKP Witowo) o dł. ok. 1200m;
drogi Nr 108532B na odcinku od skrzyżowania z drogą wojewódzką 685 do granicy z gminą Hajnówka (trasa Jagodniki – Orzeszkowo) o dł. ok. 1100m;
drogi Nr geod. część 49 i 51 w obrębie geodezyjnym Siemiwołoki (na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową Nr 1671B do drogi gminnej nr geod. 42 – ulica w Siemiwołokach – o długości ok. 310m) wraz z wykonaniem oświetlenia ulicznego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232452-5 - Roboty odwadniające
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.5.) Wartość części: 2576031,32 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy Pzp w związku z art. 256 ustawy Pzp. Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego oraz wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.
Zamawiający dołączył do SWZ Program funkcjonalno – użytkowy nie spełniający wszystkich wymogów określonych w rozporządzeniu Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego, przy czym Zamawiający nie jest w stanie uzupełnić braków w terminie umożliwiającym skuteczne przeprowadzenie postępowania.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy Pzp w związku z art. 256 ustawy Pzp. Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego oraz wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.
Zamawiający dołączył do SWZ Program funkcjonalno – użytkowy nie spełniający wszystkich wymogów określonych w rozporządzeniu Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego, przy czym Zamawiający nie jest w stanie uzupełnić braków w terminie umożliwiającym skuteczne przeprowadzenie postępowania.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2022-04-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |