„Budowa ulicy Zielonej w Dragaczu, gm. Dragacz”.

GMINA DRAGACZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00122198
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00122198/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-14 09:59
Lokalizacja
Dragacz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4223c483-a079-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
5591005404
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

RYSZARD ZAWALICHCiemniki 19, PL · lot 0
757 680 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00122198 z dnia 2022-04-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa ulicy Zielonej w Dragaczu, gm. Dragacz”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DRAGACZ

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy Dragacz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350990

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dragacz 7A

1.5.2.) Miejscowość: Dragacz

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-134

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki

1.5.7.) Numer telefonu: 52 3324969

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugdragacz@poczta.onet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gm-dragacz.rbip.mojregion.info/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://dragacz.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa ulicy Zielonej w Dragaczu, gm. Dragacz”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4223c483-a079-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00122198

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021753/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa ulicy Zielonej w Dragaczu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00083112/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGiFE-I.271.3.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 616000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia: „Budowa ulicy Zielonej w Dragaczu, gm. Dragacz”. Zakres przedmiotu zamówienia:1) przygotowanie terenu pod budowę, 2) wykonanie pomiarów liniowych i wytyczenie punktów charakterystycznych oraz wysokościowych i wyniesienie granic wydzielonych decyzją ZRID, 3) zebranie warstwy humusu na odkład, 4) wykonanie przewidzianych rozbiórek oraz ich utylizacja, 5) wykonanie wykopów, 6) profilowanie i zagęszczenie podłoża – podbudowy, 7) zabezpieczenie sieci rurami ochronnymi, 8) wykonanie krawężników, oporników oraz obrzeży betonowych na ławach betonowych z oporem, 9) wykonanie warstw konstrukcyjnych jezdni, poboczy, zjazdów, chodników, mijanki, miejsc postojowych,
10) regulacja wysokościowa urządzeń podziemnych oraz przeniesienie hydrantu, 11) wykonanie nawierzchni: jezdni, chodników, dojść do posesji, zjazdów, miejsc postojowych, poboczy, 12) wykonanie nawierzchni wzmocnionej z kostki betonowej oraz z płyt ażurowych. 13) odtworzenie nawierzchni w miejscu połączenia dróg gminnych, 14) wykonanie humusowania z obsianiem trawą, 15) wymiana hydrantu nadziemnego na podziemny, 16) ustawienie oznakowania pionowego oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego, 17) stabilizacja punktów granicznych projektowanego pasa drogowego oraz inwentaryzacja powykonawcza. 18) przywrócenie terenu do stanu sprzed inwestycji, Zestawienie powierzchni: 1) pow. nawierzchni z kostki betonowej gr. 8 cm - ok. 2090 m2, 2) pow. nawierzchni z kostki betonowej gr. 6 cm- ok. 240 m2, 3) pow. nawierzchni z mieszanek mineralno - bitumicznych - ok. 80 m2 , 4) pow. nawierzchni z płyt ażurowych – ok. 30 m2, 5) pow. nawierzchni z tłucznia kamiennego – ok. 100 m2, 6) pow. nawierzchni z kruszywa – ok. 530 m2, 7) pow. zieleni – ok. 130 m2. Parametry techniczne: 1) kategoria drogi – droga gminna publiczna, 2) kategoria ruchu – KR2, 3) projektowana prędkość - 30 km/h, 4) szerokość jezdni – 3,5 m, w obrębie mijanki 5 m, 5) szerokość chodnika – 2 m, 6) szerokość pobocza 0,75 m, 7) spadek poprzeczny pieszo-jezdni daszkowy – 2%, 8) długość drogi – 421 m.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 757680,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1064814,39 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 757680,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SPEC-RYŚ Roboty Budowlane Ryszard Zawalich

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5591159662

7.3.3) Ulica: Ciemniki 19

7.3.4) Miejscowość: Jeżewo

7.3.5) Kod pocztowy: 86-131

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 757680,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-04-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane